Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes Yamaha DT50-est venni...

Érdemes Yamaha DT50-est venni Simson helyett?

Figyelt kérdés

Eddig Simson-t szerettem volna, de mostanában azt nézem, hogy a régi, még léghűtéses Yamaha DT-k se kerülnek számottevően többe.

Szerintetek megéri inkább egy olyan motort venni? Persze tudom, hogy az alkatrész drágább hozzá, viszont nagyobb élmény ezzel motorozni (pl terepen), mint Simsonnal, nem?


Amúgy ezekhez kapni még alkatrészt, vagy úgy kell felkutatni?



2013. máj. 12. 17:46
 1/5 anonim válasza:
Szerintem első motornak simsont vegyél. Én most akarom amúgy lecserélni egy Yamaha DT LC2-re a simsonomat. De ez nem a simson 'hibája' :D Csak egyszerűen annyi, hogy szebb egy DT mint az.
2013. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen a DT-t vedd.
2013. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a léghűtéses DT-khez azért még találni alkatrészt, ha kell? Mennyire nehéz beszerezni hozzá bármilyen cuccot, ha úgy adódik?
2013. máj. 12. 19:29
 4/5 Fődi Krisztián válasza:

A DT 10000000x jobb :P főleg terepen

Drágább a cucok hozzá mint egy simsonra de én le nem cserelném semmi pénzért

2013. máj. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ASD ASDD válasza:
DT sokkal jobb azt vegyél! Simson nagyon pöc*ölős ha olyat fogsz ki és nagy eséllyel igen,mindig a baj van vele
2013. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!