Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kalaptartóba hangszóró beépíté...

Kalaptartóba hangszóró beépítés, kiemeléssel, milyen anyagból?

Figyelt kérdés

Az autó egy 2001-es 3 ajtós Swift. van egy kalaptartóm, aminek a két szélén van 16cm-es hangszórónak kivágás, de én ovált akarok berakni. a kivágás annyira szélén van, hogy az oválhoz nem tudom bővíteni, mert a rács nem férne rá, így csinálnék egy kiemelő-tartó keretet. az ovál kereténél alig lenne valamivel nagyobb átmérőben.

Milyen anyagból lenne a legcélszerűbb, ami tartós is, de nem nehéz? Én bútorlapra gondoltam. Az mennyire lenen megfelelő? mi másból lehetne?



2013. máj. 12. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
bútorlap jó, de valami vékonybol csinálj, vagy üvegszálbol :)
2013. máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fából, az nem "rezeg", vagy üvegszál, de ha nem értessz hozzá, akkor marad a fa. Kárpitossal, vagy akár te magad is rakhatsz rá huzatot úgy elég jól néz ki.
2013. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

18 mm-es bútorlapom van, abból tervezem, annyi kiemelésre is szükségem van.

időközben mondták már máshol is az üvegszálas műgyanta, de volt aki lebeszélt róla, hogy felesleges annyi szórakozni vele, elég időigényes munka.

teszek rá mindenképp valami kárpitot.

2013. máj. 14. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Üvegszállal szerintem is felesleges pepecselni, főleg ha nem vagy benne gyakorlott.
2013. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!