Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemény? A fékbovdent be...

Vélemény? A fékbovdent be lehet rakni a fejidom mögé? Menniy a kmóra spirál? Az, hogy ki van kötve az olajszivattyú, az azt jelenti hogy már a bekevert benzint kell a tankba önteni? Mennyire megbízhatók a 70es 'maszek' hengerek?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 12. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Az bowdenes fék? Nem olajos? Na de mind1. Gyárlag tuti a fejidom mögött volt. Szóval vissza lehet rakni. Spirált keress gúglival.

Olajszivattyúval meg gondolom gondok voltak ezért lett kikötve. Így keverni kell az üzemanyagot (de akkor legalább tuti hogy kap olajat)

2013. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A képen nem bovden, hanem az első fék olajcsöve van kívül elvezetve! Biztos rövid volt...
2013. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hülye vagyok... tényleg, bocsi :D Én sem tenném külön az olajat meg a benzint. adódik valami probléma aztán szétbasz mindent. jó az úgy, ha egybe van beleöntve. a TZR-ben is úgy volt nekem. és a 70es hengerről vélemények?
2013. máj. 12. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!