Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy friss jogsis gyereknek...

Egy friss jogsis gyereknek nem ciki 1998-2003-as swift?

Figyelt kérdés

talán összetudok nyárra szedni 350k forintot(+jogsi) hogy vegyek egy swiftet, de nem tul égő?(mondjuk a bicajozásnál tuti jobbXD) néha-néha suliba járnék vele, meg a környéki városokba (250 km-es körzetbe)

a körülöttem lévőknek egynek van egy bora-ja, meg 3-4 gyereknek motorja

mit gondoltok?


2013. máj. 12. 23:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%
szerintem nagyon gáz :/ nehogy beleülj egy suzukiba
2013. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

most magadnak veszel autót amit fent tudnál tartani, vagy a körülötted lévőknek ? mert ha másnak akkor vegyél valami öreg leharcolt BMW-t vagy Audit 350ért mert hát ugye amikor meséled a spanoknak ,hogy van új autód jobban + menőbben hangzik az ,hogy neked BMW-d ,vagy Audid van mint ,hogy azt mondod suzuki igaz 1 métert nem tudnál vele menni mert ugye azt tankolni is kéne + szervizelni de sz*rd le neked van egy BMW-d ,vagy 1 Audid

úgyhogy a swiftet verd ki a fejedből elmegy 5 literrel olcsó alkatrész + olyan mint a nokia 3310-es elpusztíthatatlan

2013. máj. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%
előző kommentelőknek van igaza mit akarsz? kocsikázni vagy otthon egy roncsot?
2013. máj. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem baromi égő, én nem mutatkoznék suzukival. Inkább gyűjts még, suzukinál bizony jobb a biciklizés, legalább mozogsz, egészséges és sporteszköz. De egy suzuki égő, ráadásul úgy törik mint az üveg.
2013. máj. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

utolsó neked milyen autód van?

miért lenne égő egy suzuki? fúú de utálom az ilyen embereket..

2013. máj. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
10%
Mercedes clk, ha tudni akarod, de nem ez a lényeg. A suzukival az is a baj h borzasztóak a menettulajdonságai. Vezettem régi swiftet, hát szerintem katasztrófa és amennyi hülye van az utakon, a sok kőgazdag, száguldozó a többtízmilliós autóikkal, sajnos nagyon veszélyes egy kis suzuki :S
2013. máj. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem ciki. Ne legyen lepusztulva és klíma legyen benne. A világból kivisz...
2013. máj. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Beviz Elek ***** válasza:
82%

Ezzel a hozzààllàssal ne suzukit vegyèl hanem egy bömbit ès nèzegesd az udvaron.


Nekem egy 1.0-s 94es swift volt az elsö autóm. Nagyon megszerettem mert csak olajat kellett cserèlni ès tankolni. Termèszetesen hajtottam rendesen, de bìrta a strapàt.


Elhiszem hogy nem egy presztizs autó, de mire van szüksèged? Egy olyan is megcsinàlható nagyon szèpre (de azért 1.3ast vegyèl).


Nekem kèk ledsor volt belül a làbtèrnèl, jó minösègü sony fejegysèg, 2db blaupunkt 280 wattos hangszòrò ès szivacsot kellett rakja a rendszàmtàbla mögè mert zörgött a zenètöl. Matrica hàtul, fekete sportos dìsztàrcsa (kinek mire futja ugye...), hàzilag beèpìtett madaras teszkós kp-i zàr.


Ja ès hozzàteszem... ezt mind fillèrekböl. Egy 1.3asra sportdob, fólia, alufelni ezek mellè ès megnèzik az utcàn a "sz@r szuzukidat".

2013. máj. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
16%

"Egy 1.3asra sportdob, fólia, alufelni ezek mellè ès megnèzik az utcàn a "sz@r szuzukidat"."


Igen, megnézik:) Viszont nem azért mert annyira tetszene nekik:) Hanem azért mert GÁZ!

Önmagában a Suzuki is gáz, az pedig, hogy valaki elkezdi "tunyingolni" az meg a proliság netovábbja!

2013. máj. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Fuuton ***** válasza:
26%

Én is korodbeli lehetek,nyáron szeretnék kocsit, csak én inkább Hondákban gondolkodom. Azért egy Civic, vagy egy Colt csak jobban hangzik, mint a ratyi swift.

Szerintem olyat ne vegyél, eléggé könnyen törik.

2013. máj. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!