Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az EDI-CAR...

Mi a véleményetek az EDI-CAR autószervizről?

Figyelt kérdés
Budapest, a XI. kerületi Hadak útján működik az EDI-CAR. Járt már náluk valaki? Hogy dolgoznak, megbízhatok bennük?
2013. máj. 13. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kétszer vittem oda a kocsit, de többet nem fogom.

Első: olaj+szűrők cseréje. Megyek a kocsiért, mondja, hogy kb. 2,5 liter volt benne, cserélni kell a tömítéseket (nem cseréltettem). Nem voltam ott, amikor leengedte, még az is lehet, hogy tényleg annyi jött le, de tény, hogy előtte és azóta is 3-5 dl olajat kell utántölteni két csere között, az meg semmi. Azóta se tudom, nem csak egy kis plusz munkát akart-e így szerezni.

Második: a hibát kiderítette, de úgy alakult, hogy el kellett vinnem máshova a kocsit, úgyhogy a javítást nem ők csinálták. Nem is volt gond, normális volt, de otthon, amikor felnyitottam a motorháztetőt, látom, hogy a légszűrőház fedele vagy hogy hívják nincs a helyére pattintva, csak úgy nagyjából odab.szva, kb 5 centivel arrébb, mint kéne.

Szerencsére van jól bevált szerelőm is, ez a két alkalom kicsit kényszer volt, hogy odavittem, de többet inkább nem kísérletezek.

2013. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nekem is van bevált szerelőm, tudom is, hogy nagy kincs az ilyen:) csak sajnos ő a város túlsó végpén dolgozik és hétvégén nincs nyitva, ami miatt az EDI-CAR javára billen a mérleg. Bízom benne, hogy az általad leírtak azért nem általános jellemzői a szerviznek.
2013. máj. 14. 08:42
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nem is lebeszélni akartalak, lehet, hogy egy kicsit negatívabb lett a válaszom, mint amilyennek szántam. Úgy vettem észre, hogy ha javításról van szó, elmondja normálisan, mi a gond és mit kellene csinálni, nem nézi hülyének az embert, és ahogy írtam is, az olajjal kapcsolatban nem lehetek benne biztos, hogy igazam volt, a másik meg egy sima figyelmetlenség volt. Valahogy mégis rossz szájízzel jöttem el tőle, ennyi az egész. És egy pozitívum: az én szerelőm kicsit olcsóbban dolgozik, de szerintem az EDI-CAR sincs elszállva az árakkal.

2013. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Négyszer vettük igénybe a Vállalkozás szolgáltatását, többször nem fogjuk. Az egyszerűbb munkákat (olajcsere, stb.) még úgyahogy megoldják, de komolyabb feladatokkal nem bírkóznak meg. Normál budapesti munkadíjjal és teljes alkatrész listaárral(!) találkozik aki befárad az egyébként frekventált helyen lévő és könnyen megközelíthető műhelybe...Számlát nem adnak és az utóbbi időben (2021) sokat romlott a hozzáállás minősége is, ami korábban jónak volt mondható (hibát másodjára sem sikerült elhárítani, kérdés nélküli alkatrészcsere rosszabb minőségűre(!), olajos mancsnyomosan visszaadott autó). Sajnos nem ajánlható kategória.
2021. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!