Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MZ ETZ váltókaroknak mekkora...

MZ ETZ váltókaroknak mekkora a felfogatásál az átmérője?

Figyelt kérdés
Azért lennék kíváncsi, mert ha valamelyik ETZ váltókar jó lenne akkor lehet, hogy olyat szeretnék rakni a Simsonomra

2013. máj. 13. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, akkor az Etz váltókarja rücskös, és kb 1 centi átmérőjű, míg a Simsoné sík felfekvésű, és olyan 1,5-2 centi között mozog.
2013. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A simson s51b-n 22mm körül van, viszont ha van kéznél ETZ váltókar, akkor megköszönném ha te vagy bárki aki ezt olvassa megmérné nekem, hogy mégis mekkora (lehet ETZ 125, 150,..stb kar is gondolom nem egyformák csak arra vagyok kíváncsi hogy valamelyik egyáltalán rámegy-e)
2013. máj. 13. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


NEkem már nincs meg az Etz-m, de ha jól emlékszem, akkor egy 10-es anya fogta fel, és az anya méretéből ítélve a luk olyan 12-14 mili körül lehet. Talán annyit ki tudsz fúrni belőle.

2013. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2013. máj. 13. 21:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!