Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom ellenőrizni,...

Hogyan tudom ellenőrizni, hogy az automata szívató működik-e?

Figyelt kérdés
Adott egy Motowell Kid2 robogó, Mikuni karburátorral, automata szívatóval. Nem indul hidegen, de ha a szívócsőbe benzint fecskendeznek, akkor igen. Szívatóra tippelek, de mielőtt megrendelném, biztosra szeretnék menni, hogy a szívató a gond. Ha jól láttam, akkor 2 sarus a szívató dugója. Ha rámérek multiméterrel, akkor kellene áramot kapnia, ha le van testelve, ugye? Hogyan mérjem ki?
2013. máj. 14. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
maga a szívató elég egyszerű szerkezet, kiszeded, és megnézed mit csinál ha indítózol hidegen. Ha semmit, megméred kap-e áramot egyáltalán, ha nem kap felesleges kicserélni mert nem az a rossz.
2013. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogy az áramot hogyan mérjem ki. Egyenárammal, és csak simán bele a mérő két tűjét a dugaljzatába, gyújtáskor/indítózáskor meg kéne feszkót kapnia?
2013. máj. 14. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!