Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem megy a kresz. Hogyan...

Nem megy a kresz. Hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés
2-szer nem sikerult a kresz vizsgam es szeretnem mar megcsinalni.sokat tanultam ra es megsem sikerult.valaki valami otlet?ti hogyan csinaltatok?

2013. máj. 14. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Ötlet? Nem tudod a Kreszt :)


Fogod a Kresz könyvet és átolvasod még kétszer normálisan. Utána veszel egy tesztkönyvet, végigcsinálod, szintén normálisan. Utána csont nélkül fogsz átmenni.

2013. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Ne bemagold, hanem az ertelmere, a logikajara probalj raerezni.
2013. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
79%
Vedd meg (vagy kérd kölcsön, másold le stb.) a teszt cd-t, es gyakorolj, minel többet. Addig ne is menj vizsgázni, amíg otthon már csak pár hibád lesz és sosem buksz meg.
2013. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vizéli László ***** válasza:
64%
Első kreszvizsgámra tanultam éjjel nappal, vizsgán izgultam, nem sikerült. Másodikra nem készültem mert nem láttam értelmét. 1 hibapontal átmentem. Elsősegélynél ugyan ez a szitu.
2013. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban NE a könyvből tanulj mert az szar, teszteket csinálj ezerrel. Én is másodszor mentem át, elsőre könyvből tanultam másodikra ki se nyitottam a könyvet hanem csak teszteket csináltam neten, és 2 hiba ponttal átmentem.
2013. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen !megfogadom ezeket a valsaszokat!:)
2013. máj. 14. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!