Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A magnatuning oldalról rendelt...

A magnatuning oldalról rendelt már valaki alkatrészt vagy full body kit. Et? Érdekelne a megbízhatósága és hogy azt kapok e amit veszek. Továbbá ha valaki tud olyan tuningboltot ahol olcsóak

Figyelt kérdés
Ahol tudok venni optikai tuningot Alfa Romeo 156 osra / Mitsubishi Lancerre és Mitsu carismára akkor az is érdekelne! .
2013. máj. 14. 16:19
 1/1 djvargesz válasza:
Én nem rendeltem még onnan, de ha eljutok odáig, hogy tuningolom a kis Volvo-t akkor biztosan itt rendelek. Sehol sem láttam ilyen bő választékot. Román oldalról van szó, román tuning shop, de nem hiszem hogy valami baj lenne. Rendeltem már neten kűlföldről és még sosem volt vele gondom, igaz időben meg kell szenvedni hiszen nem 2 munkanap a szállítás!
2015. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!