Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a kepesmotor pont hu nem vesz le egy csaló által feladott hírdetést annak ellenére, hogy már többször jeleztem feléjük a csalást oly módon, hogy a csalást egyértelműen igazoló részleteket elküldtem?

Figyelt kérdés

Hetekkel ez előtt jeleztem már!

A szóban forgó hírdetés:

[link]


Elgondolkodtató, hogy miért nem lépnek az ügyben!

A hírdetést csalók adták fel!

Ha máshogy nem, legalább így híre megy!



2013. máj. 15. 13:43
 1/7 A kérdező kommentje:

És itt a másik:


[link]

2013. máj. 15. 13:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemigazán értem az effajta megmozdulásodat. Ha be tudod bizonyítani hogy csaló akkor a rendőrséget keresd meg, és ne az oldal moderátorait. Ha meg nm tudod bizonyítani akkor miért várod el tőlük hogy higgyenek neked, és levegyék a hirdetést?
2013. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a bizonyítékod a csalásra?
2013. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2 es sorszámú válaszadónak.


Nem keresném a szolgáltatót, ha nem lenne olyan opció, hogy "Hírdetés jelentése" - " Gyanús Hírdetés". A hozzászólásodra ennyi a válaszom.

2013. máj. 16. 09:37
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Harkonnen!


Az alapsztori ugyan az. Angliában élek, kiscsaládommal, a motor itt van velem. Egy évet Magyarországon dolgoztam. Ott vettem. Magyar papírja, forgalmija van. Azért ilyen olcsó, mert gyorsan el akarom adni. Próbáltam Angliában eladni, de mivel itt a mértékegység mérföld, nem kell senkinek. Magyar papírokkal nem kell senkinek. Az angolja meglehetősen basic. További lépéseket követően nemlétező céget ajánl szállítmányozásra. Fizess, ők elküldik, 5 napod van rá, hogy átvizsgáld a motort. Ha nem tetszik fizesd a visszaútat, és ennyi.

Mi már az első lépésnél el akadtunk. Kértem a forgalmit, a rendszámot. Egyből el némult.

Küldenék pár külföldi linket olvasnivalónak.

Hogy miként bukott le? Eleinte csak az e-mail címre kerestem rá barátommal gúglival. Semmi gyanús. Majd a nevére. Na ott buoktt ki. A neve amúgy valami régi híres zenész.

[link]

[link]


Mindenkinek címezve!

Remélem senki nem veti a szememre többet, hogy segíteni próbálok, aki mégis, annak kívánom, hogy fusson bele egy hasonló alattomosabb, nem egyértelmű csalásba!

2013. máj. 16. 09:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Na most ezeket nem ide kellene megírni, van rá megfelelő hivatal!
2013. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mélységesen csalódott vagyok a reakciók láttán!


A hivatal nem tesz semmit, x érték alatt! De van akinek az X is sok!


Köszönettel...!

2013. máj. 17. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!