Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2005-ös Peugeot 206-os autóm...

2005-ös Peugeot 206-os autóm van, két napja délutánonként jobbra indexeléskor a reflektor is felkapcsolódik, egészen addig míg vissza nem veszem az indexet. A tompítottat nem használtam közben. Reggeli elinduláskor nincs gond. Kontaktsray segíthet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

ezen jót röhögtem ahogy elképzeltem xDD

talán a bajuszkapcsolónál lesz a hiba :)

2013. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az irányjelző kapcsoló adta meg magát. Sajnos ennél az évjáratnál már nem lehet külön cserélni, csak kompletten az egész kormánykapcsoló egységet, ami nem lesz olcsó mulatság. Bontottan is 20e körül mozog.
2013. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Bakker, az enyém is ugyanezt csinálta.. :D

Valami érintkezési hiba lehet gondoltuk, de ezek szerint valami 206-os betegség. (enyém 2001-es)

Index kart vagy mondták hogy cseréljem ki, de hát nagyon drága volt. Egy idő után elmúlt magától.

Viszont utána meg még mindig néha a ködlámpát nyomja fel helyette ha nagyobbat fékezek vagy nagyobb gázt adok.. :S

Bár ez még mindig jobb, mint a refó, mert volt már hogy megfeledkeztem róla és ugyebár kanyarodtam volna, index és nekem volt elsőbbségem és jöttek szembe is, és pont akkor nyomtam index-et és ugye egyből refó és szemből úgy gondolta (tök jogosan), hogy én épp elengedem, és elindultunk mindketten egyszerre és lestünk egymásra, hogy most mi van, miért vágódik ez be elém, ő meg hogy minek jelez, hogy elenged, aztán mégse...

Na a lényeg, hogy az egész index kar hibás szerintem.

2013. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát nekem sokkal több rémlik 20ezernél. :(
2013. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2013. máj. 15. 20:39
 6/8 cselez ***** válasza:

Szia

A 206-os ez a hiba típusbetegség a 206, 307-es modelleknél 2002 után. A cserélendő egység neve: COM200 sajnos több féle típus került beszerelésre. Vásárlás előtt meg kell nézni, hogy DELPHI vagy pedig VALEO ? A felszereltség is nagyon fontos pl.: ködlámpa, stb. a távirányítós kulcs vevője is ide van beépítve. Ez egy kommunikációs modul, ami kapcsolatban áll a belső computerrel és még a légzsák elektromos átvezetését is ez oldja meg. Az új ára 40-60e ft. Bőséges wd-40 időlegesen segíthet, de előbb-utóbb cserélni kell!

2013. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. máj. 17. 17:12
 8/8 anonim válasza:

Hali

Ha megengeded ezzel a témával kapcsolatban lenne még egy kérdésem.

Nekem 2002-es Peugeot-om van és most egy olyan probléma jelentkezett hogy az indexet nem tudom leállítani. Néztem én is a bajuszkapcsolókat de tényleg elég drága. Esetleg azt meg lehet csinálni hogy csak külön az index kart kicserélni (ezzel is spórolva)? Vagy inkább komplett csere ajánlott?

2016. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!