Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2001-es Suzuki Swift 1.3-asban...

2001-es Suzuki Swift 1.3-asban mennyi benzin lehet benne / milyet távot mehetek még vele? (Lenn)

Figyelt kérdés

Későn vettem észre -konkrétan itthon- hogy az üzemanyag kijelzőn teljesen a fehér csíkon van a mutató... Az lenne a kérdés , hogy ha a fehér csíkon van mennyi lehet még benne?


Az értelmes válaszokat köszönöm!


2013. máj. 15. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt suzukim igaz ezres a tartalék olyan 2-3 liter körűl van ami kb 40-60 km re elég :)
2013. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak sík terepen közlekedj:D
2013. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja meg óvatos gázzal :)
2013. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
legközelebbi benzinkútig tuti elvisz :D
2013. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a az alsó fehér csíknál kb. még 5km-t képes megtenni aztán vége, átáll humán erőforrásra (tolni kell). Egyik ismerősömébe egészen az "E" betű tetejéig lemegy a mutató, és csak akkor ürül ki a tank. A legegyszerűbb, ha viszel magaddal 1 kanna benzint és egyszer kipróbálod, hogy hol a vége.
2013. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mentek a zöld kezek! :D Eljutottam a benzinkútra vele a munkahelyem után :D
2013. máj. 19. 02:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratula kérdező :)
2013. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Madartejlight ***** válasza:

ha ugyan olyan swifted van mint nekem akkor nézd meg meddig megy le a másik oldalon a hőfok jelző anny van még benne de a vonal alatt 2-3mm el még sose volt gondom

de sokat csal a kis jelző attől függően merre áll az autó

ma is mire hazaértem felkúszott a vonalról 2-3 mm ert

2013. júl. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!