Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor kell vezermuszijat...

Brigi27 kérdése:

Mikor kell vezermuszijat cserelni 1 2008-as evjaratu chrysler sebring 2. 0 cdr limited tipusu autoban? Jelenleg 46700 merfold van benne.

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az kb 75ezer km, szerintem cseréld ki mostanába.
2013. máj. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez attól is függ, hogy mikor volt utoljára cserélve. ha ezt nem tudod jobb ha kicseréled most és ez után meg a periódust figyeled. egy esetleges vezérműszíj szakadás nagy anyagi károkat is okozhat.
2013. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5 éves szíjnál teljesen mindegy mennyi km van benne, mindenképp cseréltesd ki minél előbb, mivel a gumi öregszik és berepedezik, kiszárad és bármikor elszakadhat.
2013. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat......mar egyebkent gondolkoztam rajta hogy itt az ideje lecserelni mert hat szerintem meg nem csereltek benne!mindenkepp megrendelem ,mert neten mar kineztem plusz a vizpumpat is megrendelem!ha minden jol megy akkor 2 het es le lesz cserelve......:-)
2013. máj. 18. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!