Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legtakarékosabb...

Melyik a legtakarékosabb motor egy BMW e46-os kasztniban?

Figyelt kérdés

Ilyen autót szeretnék vásárolni, sedánt, ami a legkevesebbet fogyasztja!

Városi használatra!


Melyiket ajánlanátok és miért?

316i?


2013. máj. 16. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Látom majomra van pénz, de banánra nincs. Szerintem ultra gáz az ilyesmi. Meg az is baj, hogy az ilyen autóval nem a fogyasztás lesz a legnagyobb bajod, hanem a nagyon drága fenntartás, szervizköltség! Mennyi pénzed van autóra? Helyedben megnézném, hogy azért az összegért átlagosabb, "alantosabb" márkából milyen autót tudnék venni! Pl. Saab, Volvo, Toyota, Honda stb.!!! Ha már eleve így állsz hozzá h minél kevesebbet fogyasszon SEMMI értelme BMW-t venned, mivel kizárólag az embléma miatt tennéd a barátok, csajok miatt. Pedig mindenki előtt sokkal jobban mutatna egy átlagos, de legalább szép, használható, fenntartható autó, mint egy 20 éves tragacs, amivel állandóan gond van!!!
2013. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én viszont nem így gondolom...

Jelenleg egy peugeot 307-em van, és szeretnék váltani!

Ez 7 litert eszik városban, a bmw se enne 8-nál többet!

Egyszerűen csak annyi, hogy tetszik az az autó és városba nem kell a nagy motor, amit ki se tudok használni és jóval többet is fogyaszt!

2 millám van a kocsira!

És nem 20 éves szar, mivel ezt a kasztnit 2004 óta gyártják!

2013. máj. 16. 21:21
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül fogyaszt kevesebbet a minél kisebb motor!
2013. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ezért tettem fel úgy a kérdést, hogy melyik a legtakarékosabb!

Jöhetne egy értelmes válasz is!

2013. máj. 16. 21:25
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha takarékos autót akarsz, akkor a benzinest felejtsd el. Én a 320d-t ajánlom, a 150 lovasat 6 sebességes kézi váltóval. Ez a legtakarékosabb e46-os. A benzines hiába csak 1.6-os, simán eszik 8 litert alap járaton, de simán megehet 10-et is városba. A 320d könnyedén eljár 5-6 literből 100-on.
2013. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Továbbra is azt mondom, hogyha nem BMW kéne, sokkal újabb, jobb, komolyabb, felszereltebb autót kapnál!
2013. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A 320d t azért nem gondolom jónak, mert 10 km-t megyek egyszerre, ami nem tart 10 percig...

Be se melegedne rendesen!


Igazad van utolsó, de a bmw tetszik és ilyet fogok venni!

Vehetnék egy full extrás 2010 es, 25000km es swiftet, full extrával, de az nem tetszik, akármennyire is szuper és új...

2013. máj. 16. 21:50
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

Na!!! :D Nem swift-re gondoltam.... Suzukival akkor se járnék, ha még ők fizetnének nekem, meg adnák a seggem alá az autót. Akkor is inkább választanám a buszt, vonatot, mint egy suzukit.


2 millióból biztos h amikben gondolkoznék: Toyota, Saab, Volvo, Mitsubishi, KIA, Ford, Honda, Mazda stb. De a te döntésed, csak az a baj, hogy egy bmw-t tényleg sok pénz fenntartani és azért annyira nem jó autók, hogy megérje!!!

2013. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, ültél te már egy 2005 utáni Swiftben? Nem, mi? Csak Suzukival kezdődik és már nem jó. Na, ezzel a gondolkodásmóddal van a baj.
2013. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nem is a bmwvel van itt a baj, hanem azzal, hogy ha valaki autót akar venni, akkor nem m1 a fogyasztás? oké, ne egyen meg 25 litert, de 1-2 liter nem számít


amúgy meg én se ültem még 2005 után suzukiban és nem is fogok :D

2013. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!