Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha veszek egy kocsit, mikor...

Ha veszek egy kocsit, mikor kell rá biztosítást kötnöm?

Figyelt kérdés

Tehát kinéztem egy kereskedésben egy kocsit, ami mondjuk pesten van, én meg szegeden.

Ugye csak képen láttam a kocsit, azt meg kell nézni élőben,milyen is..

Ha úgy döntök, hogy megveszem a kocsit, akkor mi fog ott történni? Adásvételi, okés...

De a biztosítást is ráér akkor megcsinálnom, mikor hazaértem??


2013. máj. 17. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak itthon csináltattam meg, de így nem szabályos, mivel forgalomban részt venni csak érvényes biztosítással lehet, és te nem közlekedhetsz az előző tulaj biztosításával. A vásárlás után akár okos telefonnal is online azonnal meg lehet kötni a biztosítást.
2013. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
"Én is csak itthon csináltattam meg, de így nem szabályos, mivel forgalomban részt venni csak érvényes biztosítással lehet, és te nem közlekedhetsz az előző tulaj biztosításával. A vásárlás után akár okos telefonnal is online azonnal meg lehet kötni a biztosítást." persze mindenkinél van okos telefon és internet ezé
2013. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:36

Majd a rendőrnek magyarázd aki a kezedbe nyomja a 15 ezres csekket. Lehet hogy nemmindenkinél van okostelefon, vagy laptop internettel, de gondolom a többség nem hazamenet a buszról leszállva hirtelen felindulásból vesz autót, hanem 99.9%-ban be van tervezve az autóvásárlás, és akkor táncsak van egy rokon aki el van látva megfelelő műszaki háttérrel, és segít annyit hogy kölcsönadja a készüléket, vagy elmegy veled vásárolni.

2013. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az adásvételivel meg a forgalmival bemész egy biztosítási alkuszhoz a környéken, aztán megkötöd ott, de ha annyira tuti a vétel, akkor az adatok alapján megkötheted előre is online. A kereskedők többsége egyébként alkusz is, u.h. valószínű, hogy helyben meg tudod kötni.
2013. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. máj. 17. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!