Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! A robogón, ha elfordítom...

Dedd kérdése:

Üdv! A robogón, ha elfordítom a kulcsot, egy pillanatra felvillan a motorolaj ledje, de csak egyet, ez a hajtóműolaj hiányát jelzi, vagy az az olaj fogyott ki amit a bnzinsapka mellett kell beönteni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak a visszajelző működéstesztje!
2013. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Autón is ha ráteszed a gyujtást akkor világit az olajnyomás lámpa és mikor begyujtod elalszik. Ha nem aludna el akkor lenne baj.
2013. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ah értem. sajnos nem indul a robogóm, és nem tudom hogy hova milyen olaj kell, ha esetleg ez lenne a gond. kétszer lefulladt és aztán semmi, mi lehet a gond? most volt tisztítva elvileg a karburátor is
2013. máj. 17. 16:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért fulladt le mert megszorut a motorolaj hiánya miatt, bemész mocisboltba, veszel kétütemű motorolajat, betöltöd atartály melletti sapkán a ks tartályba és pár próbálkozás után ha szerencséd van még elindul és menni fog.
2013. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és hogy lehet megnézni hogy mennyi olaj volt benne? mert lenyúltam de semmi
2013. máj. 17. 17:21
 6/9 A kérdező kommentje:
egy hete vettem és azóta mentem vele minden nap, nagyon szétkophatott?
2013. máj. 17. 17:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a visszajelző indításkor tesztel, de ha kifogy az olaj a tartályból, akkor folyamatosan világít, egyes típusokon le is tilt a motor!

Kétütemű motorolajat kell bele tölteni, nyugodtan betölthetsz egyszerre egy litert is, legalább tovább tart!


Az indítási gondokat pedig nézesd meg valami hozzáértővel.

Lehet, hogy dugulás, lehet gyertya hiba, akármi!

2013. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez egy 96os malaguti, lehet hogy már nem jó a jelzésbreendezés, mert az olaj luk tök száraz és ha döntögetem a motort akkor sem érzek olajat.
2013. máj. 17. 18:44
 9/9 A kérdező kommentje:
igazából három állása van a kulcsnak. egy off, egy olajnyomás, amikor világít folyamatosan ha ott tartom a kulcsot és ha egyet tovább kattintom akkor lehet indítani, akkor már nem világít. senki nem mondta még el, hogy müködnek ezek a nagyvilági dolgok
2013. máj. 17. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!