Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóemblémákat kinek tudnék...

Autóemblémákat kinek tudnék eladni? És mennyit fizetnek érte?

Figyelt kérdés
...jó ne gondoljatok semmi rosszra, én nem akarok kocsikról emblémát lopni. Unokatesóm csinálta, de már abbahagyta és ránk maradt az a halom embléma. Nekem viszont sürgösen pénz kéne és állitolag ellehet ezeket adni, de nem tudnátok hogy ki fizetne ilyenekért? "Sajnos" nem mozgok ilyen körökben...
2008. jún. 17. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mutass be neki, hadd törjem el a kezét a köcsögnek. Az ilyen embereknek nincs jobb szórakozásuk, mint mással kibaszni? A kérdésre válaszolni nem tudok, de én egy fillért sem adnék érte.
2008. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez szuper, nekünk is ellopták egy emblémánkat. Gratulálok, 6 ezer forint volt az új...
2008. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%
rendőrségen tuti megmondják...
2008. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagy ne idézzek pontosan, de aki lopott jószágot (gazdasági értelemben a jószág) értékesít, még akkor is, ha tévedésben van tartva, orgazda lesz. Az orgazdaság pedig a lopással kb. egyneműként bűntetendő.
2008. jún. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pl akiktől ellopta, eladhatja INGYEN.
2008. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
24%
sztem anyádnak
2008. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem adj egy címet, és majd elintézzük itt páran privátban...
2008. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
te gusztustalan szánalmas barmok vagytok,nem voltatok képesek elolvasni hogy nem lopott a cucc,hihetetlen hogy létezhetnek ilyenek.
2009. febr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"én nem akarok kocsikról emblémát lopni. Unokatesóm csinálta"


itt mi a nem lopott hülegyerek? Értő olvasás egyes volt mi alsóban?

2009. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!