Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért van az hogy a motormárkák...

Mért van az hogy a motormárkák tűnnek elfelé?

Figyelt kérdés
husaberg most lett ktm.. :( és minden márkánál egyre kevesebb a kínálat főleg terepmotoroknál. miért? és egyre gyengébbek teljesítményre (minőségre is? nem tudom) Meg 10 ből 2 2t.. :((( MÉRT!!???

2013. máj. 17. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert ez a világ sajnos ilyen. "Minél olcsóbban termeljünk, de minél drágábban adjuk el! Azt lesz.rjuk, hogy évente kéne újat venni, most ez a menő."

Nem csak az autó és motoriparban spórolnak mindenen. A csirkefarmon se igazi kaját zabáltatnak a verebekkel... Ebben a szutyok világban semmi sem a vásárlóról szól!

2013. máj. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert a gyártók kezdenek a környezet tudatossággal is törődni, azért kevesebb a 2t motor, a márkák összeolvadására pedig a pénz beszél a legjobb kifejezés... teljesítményben azért nem nagyon csökken, inkább csak stagnál, de szerintem nem is kell egy 100-120 kg tömegű motorba 50-nél több lóerő terepre
2013. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azt hittem hogy legalább egy Csepelt megfogsz említeni :)

10ből 2 db a 2t az talán azért van mert a 2t hamarabb szétesik(jobban kopik minden alkatrésze).

A másik pedig szerintem a utcai motorozásnak több híve van mint a tereopeseknek.

Aztán a piacunk is elég érdekes mert ide az eu szemetét hozzák jó áron eladni nekünk!

2013. máj. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az MZ is most ment csődbe. Nincs piaci rés, így sokan lehúzzák a rolót.
2013. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó, de nézd meg az Mz-nél van bőven alkatrész gyártás(kínából).

Pedig nekem úgy tűnik hogy az Mz-zék mintha kezdenének elszaporodni! :) Lassan kerülnek elő a garázs mélyéről a letünt korok gépei :)

2013. máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még hogy nincsenek piaci rések... én 2 éve szeretnék venni egy 50-es 6 sebességes váltós jól kinéző négyütemű gyorsasági/supermoto/enduro mocit, de nincs normális minőségű! egyszerűen nem gyárt egyik nagyobb márka sem, csak kínai szarok vannak, az meg kell a francnak...
2013. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De az 50-es négyütemű gyorsaságinak kb annyi értelme van mint egy slick gumis rotakapának.

Ha lenne is ilyen motor akkor is gyenge lenne. Az első Simsonos körbe előzne.

2013. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez is attól függ mik az igényeid, felénk sok a rendőr, nem nagyon akarok gyorshajtani, 50-60 kényelmesen elég, annyit meg mennek azok is, ami fontosabb hogy keveset egyen, márpedig egy 50-es 4t nem eszik meg 2-2,2 liternél többet, viszont nyomatékosabb mint a 2t, és úgy dübörög mint egy 600-as vas, szúnyog zümmögés helyett, ami azért ad neki egy feelinget, még akkor is ha nem egy aszfaltszaggató...
2013. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!