Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet hidrotőke a baj?

Lehet hidrotőke a baj?

Figyelt kérdés
G astrám van.Két napja tapasztaltam hogy gázadásnál kis kattogó hang jön a motorból.Nem hangos épphogy hallani.tik-tik-tik-tik.Ha a motortérbe hallgatózom nem is igazán hallani csak az utastérbe.Alapjáraton semmi kattogás szép alapjárat.Olaj van benne bár felkellet önteni mert hirtelen elfogyott pedig eddig nem ette az olajat.Lehet semmi köze a kettőnek egymáshoz de azóta csinálja mióta kicseréltem a légszűrőjét és az olaj is azóta fogy.Ennek két napja!!!Elindulásnál hallani meg másodikba már harmadikba nem hallom.Bár akkor már a menetzaj is nagy lehet azért.kb 2000-s fordulatig hallom aztán vagy elhallgat vagy csak nem hallom.Minden választ köszönök.
2013. máj. 18. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Mennyi km van a kocsiban? A G-s Astra-k híresen nagy olajzabálók. A volt cégemnél, és baráti körben is van, és szinte mindenkinek 100.000 km körül 90-120.000 kezdte el enni az olajat. Azóta rendszeresen után kell tölteni, de más gond nincs.


A kérdésedre: Szerintem ha hidrotőke gond lenne, azt alapjáraton is hallanád.

2013. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!