Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kipufogó rendszert...

Milyen kipufogó rendszert érdemes rakni egy 1994-es Opel F Astrára?

Figyelt kérdés
Egy normális rendszer érdekelne ami kicsit meg is növeli a motor teljesítményét ha már rá rakatom . Kb 100 ezret szánnék rá

2013. máj. 18. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Enyiből jó ha a gyári kipufogó rendszert meg tudod venni rá de már ha a sajátjából új van rajta azt is észre fogod venni legalábis a hangján :)
2013. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy épített kipufogórendszer utcai autó teljesítményén dobhat úgy 1%-ot. Az 1.6 16v motornál ez kb 1 lóerő. Ez megér 100 000-ret?


Kipakolsz a csomagtartóból meg kidobod a hátsó ülést, már akkor többet javul a teljesítmény/tömeg arányod - ingyen.

2013. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálad a pont utólsó :)
2013. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg a gyári van rajta ami lyukas. Kis pénzhez jutottam és gondoltam megajándékozom magam ezzel . A kocsi teljesen gyári nagyapám használta egy éve kaptam meg . 67 ezer km van benne. Nem akarom szétbarmolni a kocsit de ezt még egy olyan dolognak tartom amivel nem teszem tönkre a motort.
2013. máj. 18. 22:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából pont az ilyen hozzászólásokat vártam ezzel meg is győztél hogy felesleges dolog lenne.
2013. máj. 18. 22:06
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
egy komplett kipufogórendszer 300e-től kezdődik a kocsid értéke is kb ennyi vegyél egy komolyabb kocsit vagy tegyél rá tescós dobot mint a többi halálos iramban filmen edződött panel menő
2013. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a javítás a fő célod akkor megfelelő agyári rendszer hozzá:)
2013. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4-2-1 leömlő, sportkatalizátor, sportdob


ez kéne rá, de sajnos 100ból nem fog kijönni, max használtan

2013. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha lyukas, akkor vidd el kipufogóshoz, behegeszti és kész. Ez néhány ezer forint. Ezért nem kell lecserélni. A teljesítményen semmit sem fog dobni. 100%-osan felesleges pénzkidobás lenne. Pontosan olyan, mintha megkarcolódna a motorháztetőd és ahelyett, hogy megcsináltatnád azt a pici karcot, lecseréled az egész motorháztetőt.
2013. máj. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó, ha ennyire biztos vagy benne, hogy nem ér semmit akkor ne rakj a saját autódra, de ne írj hülyeségeket
2013. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!