Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda CRF250R-t (2007) szeretn...

Honda CRF250R-t (2007) szeretnék venni és hobby szinten motorozni vele. Nagyon költséges lenne a fenntartása?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 02:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha hivatalosan rendszámmal akarod használni, akkor kell biztosítás, fizetni kell a teljesítményadót, persze ezeket télire ideiglenes kivonással csökkenteni lehet, bár az is pénzbe kerül.

A biztosítás és az adó mértéke függ a teljesítménytől, az életkorodtól, a lakhelyedtől és egy csomó dologtól. Legkönnyebben egy webes kalkulátorral tudod kiszámolni.


Ha meg csak az erdő alatt akarsz motorozni (ha ezt jelentené a hobbi szint), akkor semmi költség, max. ha megfog a rendőr!

2013. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, az "erdő" részeset választanám. Igazából üzemórára gondoltam, mert persze üó-s motor.
2013. máj. 19. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Érdemes elolvasni szerintem, ha még nem láttad.

2013. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ezek után én is gondolkodom...
2013. máj. 19. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!