Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon hol vannak jó...

Magyarországon hol vannak jó minőségű szerpentinek?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan helyeket ajánlani, ahol jó minőségű szerpentinek vannak, hosszú, kanyargós, kifejezetten motorosoknak ajánlott utak? széles utat!
2013. máj. 19. 10:21
 1/7 anonim válasza:

kifejezetten motorosoknak? azt ne mtudom, de ami elég kacskaringós hely az a Mátra, és az ahhoz vezető út, a visegrádi várhoz vezető út is eléggé, ezeken a helyeken voltam is, és ha jól emlékszem olyat is hallottam ,hogy Tapolcánál is van valami hasonló hely, de jobb ha erről mást is megkérdezel :)

Egyik ismerősöm meg szerintem a Börzsönybe ment ki kocsival.

2013. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó minőségű nincs Magyarországon, a tűrhető minőség szerintem megfelelőbb kifejezés a Mátrára és a Bükkre, illetve a Mecsekben találni még egy néhány kilométert.
2013. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm Burgenlandba jár ki havonta egyszer, ott sok szerpentint találni, amin élmény motorozni.
2013. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
visegrádtól nem messze lakok/tam/, azt inkább hagyjuk... kavicsos, göcsörtös, lyukas, pont mint dobogókő... mátrát meg bükköt lehet meglátogatjuk haverral :D
2013. máj. 19. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:
A Mátra se lesz jobb...
2013. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mecsek!!!!
2013. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hmmm megengedett sebességgel még elég nagypapás, de Csákvár és Környe között kifejezetten jó minőségű az út és ha nem is végig, de az oroszlányi elágazásig elég kanyargós és szép. De tényleg lazák a kanyarok, gondolom, a motorosok többsége nem 90-nel tolja ott... (Érdekes ez a 8119-es, a többi szakasza inkább rossz minőségűnek nevezhető, néhol egyenes is, de a Nadap előtti erdei szakaszt is szeretem, szép hely és kellemesen hupás.)


Több jó minőségű utat nem is tudok a környéken, rosszakból viszont egy halommal... Ez van. A legközelebbi valóban jó minőségű szerpentin, amit ismerek, Ausztria keleti részén van...

2013. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!