Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni ezt a bmw-et?

Megéri megvenni ezt a bmw-et?

Figyelt kérdés

[link]


elég jól nézki


2013. máj. 19. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
ha kupé kell és van pénzed a fenntartására is akkor meg, fogyasztása nem lesz vészes, de a kopó alkatrészeket nem suzuki árban mérik, amúgy nagyon szépen néz ki
2013. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

annyira nem


nincs navigáció, bőrülés, automata váltó stb., ennél olcsóbban is találsz

2013. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

megéri meg venni nem mert hasztalanok a kupék a 3 ajtó véget nem praktikusak.

De ha csak csajozós,villogós,figyelem felkeltő autót akarsz akkor tökéletes választás

A többi dologban egyet értek az elöttem szólóval

2013. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
minek az autómata váltó egy plusz költség a javítatása és a vezetés élményét is rontja
2013. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez nem 7-es, ide manuális kell, nem a luxus, hanem a vezetési élmény a cél :)
2013. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
vezetési élmény? azt hol keressem egy 177 lovas autóban?
2013. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Hááát...

5,5-ért elég fapados!

2013. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

A főnökömnek szintén 2008-körüli E90 van ( jó tudom ez E92, azon kettővel több az ajtó ) 320d automatája van. Neki volt 2 év alatt 2 turbócsere, lehalt pár injektor, télen nem indult... na ő kegyetlen sokat szopott vele - asszem már eladó az autó :P Lehet ő mellényúlt és csak 1 a 10 000-ből, de ha ilyet veszel akkor alaposan nézesd át! Ha gáz van ebbe egy Mitsu turbó 340 + áfa. Ha vezetési élmény szeretnél egy 177 lovas dízelben, akkor lehet készülni a kéttömegű lendkerék cseréjére is :)

Nem mondom, hogy ne vedd meg, de nézesd át valami normális helyen alaposan.

( 1 miskával drágábban van Premium Selection autóként 330xD navi bőr automata, én inkább abba tolnám a pénzt, arra legalább 1 év gari van és garantált az alacsony futás ).

2013. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért ennyi, mert tényleg makulátlan állapotban van. De lehet, hogy van már benne 200e km, nem írta ki, mennyi, és még fotó sincs a műszerfalról.


A bőrülés ízlés kérdése és csak kifogás az alkura szerintem (elhiszem, hogy van, aki nem hajlandó a hátsófelét, csak bőrre tenni, én inkább az ülésszellőzést hiányolnám nyáron), a navigáció szintén nem katasztrófa, hogy hiányzik, mert egy olcsó okostelefon is kiválthatja. A váltó megint egyéni dolog, van, aki a sportosságot nem tudná automatával elképzelni (pedig manapság már nagyon jó automata váltókat gyártanak), de ez is teljesen egyéni dolog.


Ezzel a motorral megyen is, az élménnyel nem lesz gond.


Egyébként, belegondolva, lehet, hogy nem túl szép dolog ide linkelgetni másvalakinek a hirdetését.

Úgy tűnik mások szerint se, mert elég rendesen lepontozzák azokat a válaszolókat, akik hirdetési linkeket mutogatnak.

2013. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!