Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorozhatok ilyen jól? Lent!

Motorozhatok ilyen jól? Lent!

Figyelt kérdés
Haverom 15 éves én 14 ma kaptam egy motort 125 huqvarna wr 39 le először ülök motoron! Haveromnak van egy yz 125 je 7 éves kora óta motorozik nem nagyon versenyzet 3-4 szer amatőrön szóval hobbi motoros de sokat motorozik sok motorja volt yz 85 dt 50 simson etz simson 2 na szóval motorozhatok még olyan jól mint ő? mert én 14 évesen kezdem ő meg 7 na? nagyon jól megy utólérhetem később motorozás terén mindenben? hogy mikor kezdem sokat számit? ettől független utólérhetem motorozhatok ugy sok stopi kerekezés kanyart k.rvagyorsan veszi hm? na???

2013. máj. 19. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha gyakorolsz és "érzed" a motort, akkor miért ne?

Csak kérlek ne közúton stoppiezz, mert ha elesel, akkor a melletted/mögötted jövő nem biztos, hogy meg tud majd állni.

Mondjuk közúton nem vezethetsz 14 évesen 125-ös motort, szóval gondolom, hogy csak a kertben, vagy zárt pályán csinálsz ilyeneket. Ott egészen nyugodtan megteheted.

2013. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Másik, hogy ne rögtön a mutatványozással kezdj. Egy 39 le-s motor simán megölhet, ha nem ésszel tanulod meg kezelni. Nem is értem szüleidet, inek kaptál ekkora motort kezdésnek, ők sem teljesen normálisak...
2013. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Huhh. PErsze hogy lehetsz olyan jó, de ne most akard megmutatni. Menjél vele sokat, érezz rá a gépre, de még ebben az évben ne akard kerékre rakni, ne akarj vele ugratni és ne akarj 120-al menni a földúton. Egy ilyen erős motor egy pillanat alatt úgy le tud dobni magáról hogy jó esetben meghalsz, rossz esetben nyaktól lefelé lebénulsz egész életedre. Nem elriasztani akarlak tőle, csak azt szeretném hogy ésszel tanulj meg motorozni. Okosan, okosan.
2013. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szüleidnek elgurult a gyógyszere??? 14 éves vagy és egy 125-ös 39 lovas géppel kezdesz? no comment... én 6 évesen kezdtem motorozni, ennek már 12 éve, de a 125-ös cr 42 lova még mindig meg tud lepni néha...
2013. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!