Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a típusú dvd lejátszó...

Ez a típusú dvd lejátszó milyen típusú kocsikba talál és vannak-e méretek vagy mindegyik ugyanolyan méretű esetleg akinek van hasonló milyen tapasztalatai vannak róla (negatív/pozitív)?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Nekem egy 2000-es Skoda Fabia 1.4-em van ebbe vajon találna?


Ja és amúgy nekem most 4x40 wattos van amit akarok venni az 4x60 wattos.Ha pedig lecserélem a 4x60-ra akkor mélyebb és tisztább hangot fog kiadni ha a hangszóró hangosabban szól?



2013. máj. 19. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem talál az semmit!


A képen egy 1DIN-es DVD van, amit bármelyik autóba be lehet építeni (2DIN-es helyre adapterrel). A Fabia-ba simán beépíthető.


Kicsi az esély, hogy 4x60W-tal tisztábban fog szólni, ha előtte se volt jó, akkor inkább jobban fog torzítani nagy hangerőnél.

2013. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja értem köszi és a beszerelést megtudnám oldani vagy hívnák valakit aki ért hozzá?
2013. máj. 20. 07:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezed, akkor inkább keress valakit aki megcsinálja!
2013. máj. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De úgy értem,hogy beszerelésnél csak össze kell kötni a kábeleket amik ott vannak vagyis nem nagy felhajtás,hogy pl kárpitokat nem kell lebontani ugye?
2013. máj. 20. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!