Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet megtanulni jól a...

Hogyan lehet megtanulni jól a kresz-t? /Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Robogoóra szeretném letenni a jogositványt (50cc)

#motor #Róbógo vizsga
2013. máj. 20. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra hogy az oktató mindent elmond, te meg megtanulod a kreszkönyvből.
2013. máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Fogod a könyvet, és az órán leírt jegyzeteidet, és addig tanulod, amíg biztosan nem tudsz mindent elméletben (!). Vannak neten ilyen vizsgasorok, azokat lehet töltögetni, hogy ellenőrizd a tudásod.

Ha ez már jól megy, akkor lehet átültetni ezt gyakorlatba. Ne menj egyből a város legforgalmasabb helyeire, hanem mellékutcákban gyakorolj, és szépen lassan rá fogsz érezni a dologra, hogy amit elméletben tudsz, használod az utakon.

2013. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kreszkönyvet felejtsd el, túl száraz, paragrafusszerű. Oktató amit mond figyeld, nem tudom mennyit kell írnotok, nekünk kb. 2 oldal telt be az a4-es füzetbe, szóval az nem sok. Programot nyomasd magyarázó módban, így ha valamit nem tudsz, akkor rájössz hogy miért nem megy, minden kérdéscsoportot átnyomsz egyszer, utána már mehet vizsga módban.
2013. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj jól oda a kresz tanfolyamon és jegyzetelj ebből és a könyvből nagyon egyszerűen meg fogod érteni.

Nekem bevált 6 évvel ez előtt:)

2013. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. máj. 20. 12:26
 6/8 anonim ***** válasza:
én 1 hónapja tettem le a B kat. kresz-t. figyeltem az oktatóra, kb. 4 sort jegyzeteltünk, könyvünk nem volt. a gyakorlóprogramot nyomattuk 1000-rel. ami kérdést elrontottam felírtam a kérdést és a helyes választ (persze forgalmi helyzetnél nem). egy nap megcsináltam kb 3-4-et és átmentem elsőre 72 ponttal
2013. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Torrentről töltsd le a vizsgaprogramot.---Összes kérdés benne van,elég csak begyakorolni és vizsgán nem ér meglepetés.
2013. máj. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Letöltöd a vizsgaprogramot, jársz tanfolyamra, ott jegyzetelsz, aztán otthon nyomod a programot vizsgamódban. Nem leckénként, hanem egyszerre mindet.
2013. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!