Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel vectra és volkswagen...

Opel vectra és volkswagen passat között vacilálok. Érveket-ellenérveket várnék melyiket, miért? 2 millió,150le, dízel.

Figyelt kérdés

Opel vectra 1.9 cdti 150 le 2006-7vagy

Volkswagen passat 2.0 pd tdi 140 le 2005?


Motor tulajdonságai szinte ugyan azok!

Vezettem már mindkettőt!

A passat úttartása sokkal jobb, csendesebb, nagyon jól össze van rakva, viszont a szervízelése drágább!

Mennyivel?


Melyikkel járnék jobban?


2013. máj. 20. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Én a passatra savazok és csak azért mert nagyobb az utastere,komfortosabb és a fenntartása sincs többe mint egy vectrának
2013. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ßđkan ***** válasza:
0%
Passat!
2013. máj. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül drágább a passat szervizelése.

egyik közeli ismerős sharanjában 240ezer van,és még komoly gondja nem volt. (csak a 2.0 pdtdi motor miatt írtam)

Két misiért nem nézel octaviákat? Esetleg jetta?

Mindkettő majdnem akkora mint a passat.

2013. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Passat! Az új, H-s astrákkal is sok a baj, pedig azok nem régiek!

A Rendőrségnek ugye most olyan járgányuk van, na, azok aztán mennek szinte éjjel-nappal... Kb fél éve van ez a típusú gk, de úgy hallom, hogy MÁR kezd rohadni/rozsdásodni az aljuk.

2013. júl. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én Vectrát vennék a helyedben, csak nem ezt a dizeleset. :D Ebben Fiat motor van. Ilyen dizel van a Puntókban meg a Stilókban is. Erős motor, jól húz, hasit, keveset fogyaszt, jobb mint a Volkswagené, de hangos mint egy kisteherautó. :D Én benzines 1.8-ast vennék a helyedben, na de én csak azért, mert nem szeretem a dizeles kocsikat. :)
2013. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Miért kelet lepontozni csak az igazságot írtam azzal hogy jócskán nagyobb és kényelmesebb a passat a vectránál
2013. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Nálam is a helyzet, "A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad." Egy véleményem miatt úgy lepontoztak már, h csak na... :/
2013. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!