Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ez a simson kipufogójában? :O

Mi ez a simson kipufogójában? :O

Figyelt kérdés

S51N simson, és ez mi a kipufogóban? Ezt valaki úgy tette bele,vagy gyárilag benne van?

Kép:


[link]



2013. máj. 20. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyári volt egyszer régen.

A bal felső lyuk az gyári, ott jön a kipufogógáz, de egy okostojás össze vissza fúrta hogy tuningolja. Ezzel elbaszta az egészet.

2013. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És ez mennyire befolyásolja a teljesítményt, fogyasztást?

Érdemes lenne lecserélni, egy gyári Enduro kipufra?

2013. máj. 20. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
érdemes, mert ez amúgy is egy fojtott kipu, és konfúzor sincs az N-es kipuban ha jól tudom, ami jócskán lefojtja a motort, ezért(és még több más fojtás miatt) nem megy gyárilag az N-es 40-45-nél többet, míg a B és minden más egyéb 60-65 körül azért teljesít
2013. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Így ahogy van 60 a vége, egyszer mentem vele 70et mikor állítgattam, a karbit, gyújtást...
2013. máj. 20. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor már reszelgette előtted valaki, mert a gyári karbiban pl a súber tetején van egy gyűrű hogy ne tudd tovább húzni a gázt, meg a hengerben is belóg egy nyelv a kipufogó kiömlőbe, a leömlő cső is vagy 30 centi hosszan benyúlik a dobba, ezek fojtják le a motort
2013. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én ahogy vettem már nem voltak benne folytások, egyedül a hengerben de azt körreszelővel el kezdték reszelgetni,én még kireszeltem teljesen...:)
2013. máj. 20. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!