Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Repsol keverési arány?

Repsol keverési arány?

Figyelt kérdés
Hali ! Eddig stihl olajjal kevertem 1:50-be a benzinem. De sokszor olvastam hogy nem a legjobb választás. Ezért vettem Repsol moto scooter-t. Erről csak jót olvastam. Viszont nem találtam a flakonion keverési arányt. Automatikusan 1:50-be kevertem ezt is, de mint ha csörögne vagy nem is tudom milyen hangja lenne a blokknak. 60-as 2felömlős simsonról van szó egyébként. Valakinek van ötlete vagy tapasztalata ezzel az olajjal ? Keverjem 1:40-be ? Előre is köszi :)

2013. máj. 20. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég az 1:50, de keverheted negyvenesre is.
2013. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyire kell bekeverni a motortól függ. A Simsonoknál 1:50 az arány, annál kevesebb olajat nem tanácsos, többet meg csak átgondoltan (mert első esetben nem lesz elég kenése, a másodikban meg beköpheti a gyertyát állandó jelleggel).
2013. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A két végletet én is tudom, egy olyan arányt szeretnék amivel nem is füstöl de nem is kevés neki.. csak eddig még nem volt dolgom más olajjal ezért kérdem :/ :D Azért köszi :)
2013. máj. 20. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!