Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda CBR125-nek szélesebb...

Honda CBR125-nek szélesebb kerékcsere megoldható?

Figyelt kérdés
Most tervezek venni egy Honda CBR125-t, ez lenne az első komolyabb motorom, de a kereki nem igazán tetszenek és szerintem rontják az összképét. Tehát az megoldható-e , hogy szélesebb kereket tegyek be a mostani helyett? Talán yamaha tzr50, r125 kereke beleférne-e? Vagy alternatíva érdekelne amennyiben megoldható. Nem nagyon értek a motorok szereléséhez, ezért kérdeznék olyan emberektől akik jobban értenek hozzá...

2013. máj. 20. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy okoskodásnak hangzik, de akard jobban tudni a Honda mérnökeinél, hogy milyen szélességű gumival szereld a motort.

Egy szélesebb gumiköpeny nem feltétlen jelent előnyt, sőt ronthat a menettuljadonságokon.

2013. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*de ne akard. bocs kifelejtődött :)
2013. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha az első még jó, a hátsó szerintem is elég gáz. Azt simán lecserélheted, nem lesz gond és jobban fog kinézni. Felnit is kell akkor lehet.
2013. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sikerül is olyan típusról felnit találnod ami csak úgy belemegy, akkor is elbarmolod a motorozhatóságát. Gyengébb lesz a hátsókerék nagy súlya és tapadása miatt. Kanyarokban meg valszeg közel se lesz olyan mint volt. A CBR sajonos olyan amilyen kinézetre de nagyon megbízható. Ha meg keményebb kinézetű gépet akarsz akkor RS, Mito vagy 4 ütemből R125 vagy esetleg RS4.
2013. máj. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!