Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha dt125+jogsi mennyibe...

Yamaha dt125+jogsi mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék motort venni,de még nincs jogsim,ezért azt is bele kéne kalkulálni az árba.Tudom,hogy változóak az árak,meg hogy teljesen más mindenhol,de szerintetek egy 125ös jogsi+egy olyan yamaha dt ami 125ös papiros,és teljesen jó állapotban van,mennyiből jönne ki úgy saccperkb?



2013. máj. 20. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Motor jogsi kb 100 + egy papíros yamaha dt 170-180 körül van. (Én a napokban adtam el egy szintén 125-ös Yamaha DT-t 50-es papírokkal 150-ért)

Plusz átíratás,plusz a felszerelés és talán 350 ha összeguberálod.

Ha bátor vagy,akkor elég megcsinálnod a B jogsit és akkor vezethetsz egy 50-es DT-t,ha még bátrabb vagy,akkor 125-öst is vehetsz 50-es papírokkal.

Én így használtam 2 évig a 125-ös DT-met,viszont azt is hozzá kell tennem,hogy vásárlás után 4 nappal (!) megállított egy civil rendőr az erdő közepén (!) és csak a jóindulatán múlott,hogy egy 5 ezres csekkel megúsztam a kalandot. Persze ez nem tántorított el,így használtam még 2 évig (Balatoni túra is megvolt vele egy párszor:)),de aztán tavaly szeptemberben megcsináltam nagy A-ra a jogsit,úgyhogy azóta viszonylag legálisan mentem vele,de most már nagy motort keresek.:)

2013. máj. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
400-at kényelmesen félretehetsz rá.
2013. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,valahogy én is 300-350 körül számoltam.Köszönöm mindenkinek!:)
2013. máj. 22. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!