Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 es vázba belelehet...

Simson s51 es vázba belelehet rakni simson star blokkját?

Figyelt kérdés
Láttam már ilyen megoldást csak azt kérdezném hogy semmiféle átalakítás nélkül belelehet rakni??????????

2013. máj. 21. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Majdnem. A kipufogó a Star-on baloldalt van elvezetve, így azt át kell szerelni, és másik leömlő is kell hozzá.
2013. máj. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia köszönöm a válaszod.

Konkrétan alra lennék kiváncsi hogy a vázba teljesen passzol a motor?

A csak a kipufogó lenne az akadálya?

2013. máj. 21. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
A vázban a felfogatások ugyanazok! A Star blokkja megegyezik az S50-ével, csak az S50 nem kényszerhűtéses és más deklik vannak rajta. Az S50 váza pedig megegyezik az S51-ével.
2013. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szeitz válasza:

harkonnen kikel hogy ábránditsalak mert elég nagy hülyeséget mondtál . A turbó hűtéses blokknak az alsó felfogatása nem egyezik az s50ével és az s51-esnek a felfogatásával.

Ha turbós blokodvan ami egy simson starbol vgy swalbibol származik akkor az 50-es vázba vagy 51-es vázba a motortartóhoz kel furnod egy lukat.mert az alsó felfogatása nem egyezik. Én tudom mivel én át estem már ezen.

2013. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, igazad van, csak a 2. generációs Star blokk megy bele átalakítás nélkül. Ez:

[link]


A régebbi nem:

[link]

2013. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. máj. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!