Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » PREVENT lökhárító festék?

PREVENT lökhárító festék?

Figyelt kérdés
Szeretném felújítani színezetlen lökhárítókat az autón, és erre a termékre gondoltam. Használt már valaki ilyet? Mik a tapasztalatok?

2013. máj. 21. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni házilag úgy lefújni, hogy szép legyen :(
2013. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sima fekete műa.lökhárítóra gondolsz? Én megcsináltam, szép lett, igaz MOTIP festéket használtam hozzá, de nem a márka számít. Arra kell figyelni, hogy ne fújjon a szél, amikor csinálod.
2013. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, sima fekete lökhárító, a festék, amit beszereztem, meg ilyen: [link]


Simán csak fel akarom újítani a lökhárítókat a kocsin, mert már nagyon ki vannak mattulva.

Szóval akkor nem lőttem mellé vele, ugye? :)

2013. máj. 25. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok újra.


Nem a márka számít, szerintem jó lesz az! Arra kell figyelni, hogy lehetőség szerint a legegyenletesebben fújd a felületre. Igen, és újságpapírral (+szig.szalag) maszkold le a hűtőrácsot, lámpákat, indexeket tehát mindent, amit nem akarsz feketére festeni!

meg természetesen előtte le kell mosni, és száraz felületre kell fújni.

Nem kell aggódni, én se vagyok profi, mégse rontottam el. Sok sikert!

2013. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a jó tanácsokat. Igyekszem majd én is jól megcsinálni.

Maszkolnom mondjuk nem kell, mert lekapom a helyéről, ugyanis ködlámpát is be akarok szerelni.

2013. máj. 26. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!