Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Esztergomi Dakar Autósiskola...

Esztergomi Dakar Autósiskola vélemények?

Figyelt kérdés
Hallottam egyik ismerősömtől hogy átvernek.... Igaz ez? Több pénzt kérnek el mint kéne? Esztergomba tudtok ajánlani valami jó helyet ahol le tudom rakni a kreszt? Vagy jó a Dakar Autósiskola?

2013. máj. 22. 16:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Messziről kerüld el nem viccből mondom!

Régen még az Pataki autós iskola volt és a vezetője jófej ugyan de könnyen lehúzz az embert. Ha nem vagy toppon és látják rajtad hogy határozatlan vagy akkor szívatni fognak keményen.

Egyik osztálytársam is náluk tanult régebben és beidézték őt mert egyszer feljelentették az iskolát. Amikor én tanultam ott az elméleti oktatások simán mentek, nem volt baj de a gyakorlatnál plusz órákat vetettek mindenkivel szó nélkül, akár jó volt akár nem, és azért jó a statisztikájuk amiket bizonyos információktól tudtam meg mert a pót órákat fű alatt szervezik és azoknál a tanulóknál akiknél kevésbé megy lefizetik náluk a vizsgabiztost állítólag!

És persze a tanuló tudta nélkül.

Egyik ismerősöm dolgozott ott oktatóként és ő is mondott olyan dolgokat amik igazak ugyan de nem bizonyítható. Felejtsd el azt az iskolát nagyban kerüld el!

2013. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :) És ami a buszvégen van? Az a Simon József? :) Vagy János... nem tudom pontosan :S Valami Simon.. :) Az jó? :)
2013. jún. 10. 07:13
 3/33 anonim válasza:

Nagyon foss. Nálam a gondok a sikeres KRESZ vizsga után kezdődtek. Pataki nem adott vezetési időpontot vagy 2 hétig, utána is többször előfordult, hogy hetek maradtak ki, persze hívásra, e-mailre, smsre nem válaszolt.


CSAK ADDIG FOGLALKOZNAK VELED, AMÍG KI NEM FIZETED AZ ÖSSZES PÉNZT, UTÁNA NAGYÍVBEN LESZ@RNAK!!!


NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!!

2013. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:

Dakar válasz:

- Esztergomban mi vagyunk a legolcsóbb autósiskola!!!!

- Komárom Esztergom Megyében 2012 és jelen állás szerint mi vagyunk a LEG EREDMÉNYESEBB AUTÓSISKOLA !!! Ezt nem mi mondjuk magunkról hanem a Közlekedési Felügyelet amit a honlapjukon is meg lehet nézni.

- 2013 évben szeptemberig 287 beiskolázott tanulónk volt, kinek van Esztergomban ennyi tanulója????? Ha olyan rosszak vagyunk miért itt van a legtöbb tanuló????


- Savanyű a szőlő "tisztelt" kollégák, mert ezeket a bejegyzéseket ők irogatják ide is!

2013. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:

1./ A Dakarnál átlagban 5-6 hét alatt lehet végezni teljes egészében ( elmélet+vezeté+vizsga) . Aki mást állít az hazudik vagy konkurens oktató!


2./ Ha valahol sok órát vetetnek minden egyes tanulóval az a busz pu-n lévő Simor János ( nem Simon János) utcai volt Mobilitás most V.sebességnél. Példa : egy "xy" nevű 1995-s születésű tanulónak Zöld nevű iskola vezető a következőt igazolta le: alap oktatás: 18 óra , városi vezetés: 35 óra, éjszakai : 2 óra , országúti : 4 óra . Megtett km : 1830 km. Az illető ezért a fenti órákra 382000.-Ft-t fizetett és nem volt jogsija!

Na most számoljunk: ha az 1830 km-t el osztjuk 59 órával kijön 31 km futott km óránként.(50 percenként) Ha van olyan hülye aki elhiszi hogy egy kezdő vezető(tanuló) Esztergomban óránként le tud autózni 31 km-t annak csak gratulálni tudunk! És tudják miért ír ennyi km-t óránként? mert az autó az ő tulajdona és a tanulótól kapott, átvett pénzt így számolja el adómentesen!! Ugye milyen ügyes.

2013. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Remelem viccel az utolsó... Mert a Simonhoz jarok.... 3 részletre 27 000ft 10 óránként.... Plusz majd ami az 580km törvényhez kell... 2700ft egy óra.
2013. szept. 24. 23:45
 7/33 anonim válasza:

Este ha lesz időm be szkennelem az össze befizetett csekket és a Zöld által kiadott képzésigazolást!!! A csekkeken jól látható a befizetés dátuma, tehát nem ugyan azokról van szó.

Ha pedig oda jársz írd már le hány órát töltöttél álló autóban a rutin pálya közepén vagy a sarkában??

De csak az igazat !

2013. szept. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
5 percet..... Első órám volt...
2013. szept. 25. 18:44
 9/33 A kérdező kommentje:
na..... nem szkennelsz?
2013. szept. 26. 07:17
 10/33 A kérdező kommentje:
Hahó.... lefényképezed nekem az is jó....
2013. okt. 3. 07:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!