Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbüntettek-e? Sziasztok!...

Megbüntettek-e? Sziasztok! Hogyha lakott területen belül 57-el mentem, akkor bemérhettek trafival? Mögötte voltam a mérőkocsinak. A hátsó ablakból is mérnek?

Figyelt kérdés

Kb. mekkora büntire lehet számítani?


Előre is köszi!!


2009. okt. 4. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Hello! A fenti linken kalkulálhatsz. Ha 50 volt a megengedett és nem állítottak meg, akkor nem fognak megbüntetni. Ha megállítottak volna megbüntethettek volna. Remélhetőleg nem volt egyéb sebességkorlátozás, mert ha pl. 30-as tábla volt akkor megbüntethetnek.

2009. okt. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kizárt hogy bemértek. Menet közben nem lehet mérni csak álló helyzetben, főleg nem hátrafelé. Lakott területen belül általában 60 fölé 63 környékére teszik a határt.

Úgyhogy ne számíts büntire.

2009. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ne félj nem fognak megbüntetni.a limitet felljebb teszik álltalában,mint ami a megengedett.gondolj bele ha pont 50-re lenne állítva a traffi(50-es táblánál)szinte mindenki túl lépné, és kilóméteres sor várna arra hogy sorra kerűljön helyszini birságot fizetni:)a peres gumi is csalhat nem is keveset,a kilóméter órához képest amit mutat. hátra felé,meg tényleg nem mérnek!!de ma már van olyan traffi is ami mozgó autóbol mér.de nem ez az álltalános.
2009. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A trafi az út szélén állt, és én mögötte voltam, szóval akkor csak előre tudnak mérni, vagy álló autóból hátra is? Nem volt táblás korlátozás, csak az adott 50 lakott területen.
2009. okt. 4. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ merre állt a mérő.
2009. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nyugodj már meg,nem lesz baj.álló kocsibol előre mérnek(legalábbis én még máshogy nem láttam)tehát az első szélvédőn.a szemből jövőket,előről,az elhaladókat hátulról kapják le.aludj nyugodtan :)
2009. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!