Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az E60-as...

Mi a véleményetek az E60-as BMW M5-ről? Vezetett már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

507 lóerő, v10, 9 ezres fordulatszám, 7 sebességes duplakuplungos szekvenciális váltó.

Ebben még volt anyag, igazi szívómotoros autó, brutális hanggal.

Van valakinek tapasztalata ilyen autóval?

Mennyi egy ilyen autónak a szervizeltetése, váltó felújítás, stb.



#BMW #BMW M5 #BMW-szerviz #BMW e60 m5 #BMW v10
2013. máj. 24. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerviz árakról elég annyi, ha annyit mondok, hogy egy 520i, vagy 525d és egyéb "mezei" E60-asokhoz egy első féktárcsa PÁR kerül 24 ezerbe, míg az M5-höz egyetlen tárcsa 72 ezer? Ennek tükrében a teljes fékbetét-féktárcsa csere nagyjából 300-350 ezres tétel munkadíj nélkül. A váltó valószínűleg üti a milliót. Én is bele vagyok zúgva, de miután ezeket megtudtam rádöbbentem, hogy felejtős... egy 545i vagy 550i fenntartása sokkal olcsóbb.
2013. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ültem már benne, volt meg van is pár ismerősömnek, de hidd el, fogalmuk sincs, hogy mennyi a szervizelése, mert leszarják
2013. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát azért nem egy 20-30 milliós autóról beeszélünk, hanem 7-10 milliós sportszedánról, és azért nem mind1.

10 millió még nem gazdagság, hogy valaki leszarja.

De úgy tudom a kerámia féktárcsákat sosem kell cserélni.

2013. máj. 24. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Újonnan ilyet nem kaptál 10-ért
2013. okt. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!