Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wv schirocco 2. 0 benzines a...

Wv schirocco 2. 0 benzines a gyorsabb erősebb, vagy egy wv golf?

Figyelt kérdés
tehát van olyan gyári golf ami újszerű, és otthagyná a 210 lóerős benzines schiroccot? tehát ilyen golf 7-re gondolokv agy valami ilyesmi újszerű típusra a golfok közül, ja és a schirocco a legújabb ami most jött ki a 2013-as! meg a golfokra is az újakra és gyári tuningmentesekre vagyok kívánics, mert egy ilyen VR6-os golf lehet hogy lehagyná? mennyire jók ezek a sportosabb golfok?
2013. máj. 24. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a két kocsi, csak más a kasztni.
2013. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem WV, hanem VW, ezt csak azért írom, mert ma már több helyen láttam így leírva, és nagyon szúrja a szemem. (gondolom nem elütés, mert kétszer is leírtad így) Amikor kiejted, akkor sem az mondod, hogy: "Volkszfágen"!

Egyébként az előttem szóló nagyjából jól mondja, bár azonos motorizáltság mellett is szerintem jobb a Scirocco (!- itt sincs sch), mivel gondolom könnyebb, illetve laposabb is.

2013. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én most a vw innovaturnén vezettem mindkettőt. És azért a scirocco azért erősebb volt. Mindkettő DSG-s változat volt, újak.

Automaták voltak, és mindkettőt sport fokozatba raktam, ugyanúgy vezettem. Mondjuk a scirocco-nál nem értettük miért forgatja 6-7ezerig a motort, amikor 5ezer felett semmit nem csinált csak búgott...

De jó volt! :)

Nézd meg esetleg hogy van e a közeletekbe és próbáld ki

[link]

2013. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tehát a schirocco jobb kocsi? bocsi nem tudtam leírni, vagyis nem tudtam hogy hogyan kell, de most már tudom vw :D
2013. máj. 24. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!