Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motorból lehet a...

Milyen motorból lehet a legjobb cross motort csinálni?

Figyelt kérdés
Jelenleg van 2 DT-m 80-as 125-ös kéne valami olyan enduro amiből egy könnyű kis cross pályára való gépet lehet csinálni 125-250cm3 között érdekelne de minden megoldásra kiváncsi vagyok!Azért érdekelne ez a megoldás mert egy rendes cross gépet nem bírnék fenttartani....
2013. máj. 24. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs ami kicsi, könnyű és erős is a 80-as krosszokon kívül. Ha nem nagyon tervezel elesni, talán egy 2006 körüli derbi senda váz ideális lehet, alu deltabox, szóval elég erős és könnyű, a 125-ös dt blokkjával állat lenne.
2013. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg egy 2t poweres blokkal szerelt motor, személyes kedvenc rx 125 ezért vegyük ezt alapul. Egy komolyabb elsővillával mondjuk egy exc-ről, meg egy szett cross felni, erős és 120kg alatt van, rotax 123-as blokkból 40 paci feletti értéket is ki lehet hozni, szóval az erő is meglesz.
2013. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez az utóbbi elég jól hangzik,köszönöm az ötletet,bár kicsit félek olasz motort venni ,mert japán motorokat csináltam mindig is....
2013. máj. 24. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell az olasz motoroktól tartani, csak az újjab túlektronikásott selejttől amit mostanában gyártanak!
2013. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!