Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tuningoljam robogómat?

Hogyan tuningoljam robogómat?

Figyelt kérdés
Van egy Gilre Runner 50ccm(2004)robogóm polini variátorral,kuplunggal és technigas kipufogóval ezt így vettem.Mikor megyek vele és odahúzom nem pörög fel egyből hanem 2 másodperc után szerintem sportlégszűrő kellene de nem biztos,szerintetek mit kéne csinálnom amivel egyből felpörögne?Nem túl drága tuningolásra gondoltam mint pl malossi 70-es henger meg ilyenek.

2013. máj. 24. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

50-es gépre a sportszűrő olyan, mint halottnak a csók. Sőt! Ha még nem is jó a szűrő, akkor hiába állítgatod a karbid, többletlevegőt fog kapni, akkor meg nagyobb sebességnél hörög le. 70-re már inkább nagyobb értelme van, mert ott már több levegő kell neki, de egy malossi hengerszett pont az egyik legdrágább dolog.

Amúgy szerintem ezt a két másodpercet kiküszöbölheted egy karbi-, légszűrő tisztítással, majd a porlasztó normális beállításával.

2013. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*legolcsóbb
2013. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
na, jól írtam elsőnek bocsi, csak este van :)
2013. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne nyúlj hozzá!miért akarod elrontani a robogódat ilyenekkel?vegyél egy nagyobb ccm-es motort és annyi.
2013. máj. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azt akarja miért szóls. Bele. Nuugottan tuningold. De egaly vas hengerhez lég 17,5 karbi, erősebb rudók, gőrgö hangolás, stb... Nekem pl: athena racing henger, mf evo tengő, malossi multivar vario, stage6 külső tárcsa, 21 karbi, polini 2g kuplung, stage6 harang, malossi áttétel,top szíj, malossi e13 szûrő, malossi vákumdob, stage6 pro racing kipufogó. Padon mérve 18,2le 140km/h a végszebessége. 8ekm van benne és semmi gond kop-kop. Vágj bele, én is lassan szedtem össze a szetupom de most verhetetlen
2013. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mai világban ha motortuningos vagy, már írni nem is tudsz? :D

Ember tanulj már meg írni, nem pedig vergődni :D

Előttem szólónak írtam..

2015. jan. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!