Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porsche Panamera szerintetek...

Porsche Panamera szerintetek már túl hivalkodó?

Figyelt kérdés
20-25 millió körül már nagyon jó 1-2 éveseket kapni használtauto.hu-n. Mit gondoltok túl feltűnő lenne? Vagy esetleg inkább egy Audi A8 "hétköznapibb/szolidabb" lenne?

2013. máj. 24. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez 500 paripa amit linkeltél :D benzinkutat meg utána köthetem :D 250 lovas dízel Panamerakat nézegettem, A8-ból szintén 3.0 V6-os 250 lovasokat
2013. máj. 24. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy nagyon hivalkodó, viszont feltűnő. Bár mindenki ránéz, mer' Porse', ugyanúgy néz ki első ránézésre, mint bármely más típus. Ez gondolom azért van, mert olyan embert nem láttam, aki ne játszott volna a Need for Speed bármely kiadásával. És ugye a Porsche szereti ezt a jellegzetes dizájnt. :)


Az A8 sem néz túlzottan máshogy ki, mint egy A4-es, csak jóval testesebb. Szerintem mindenképpen "hétköznapibb", bár nagyon kevés van belőlük.


Szóval amit ki szeretnék ezzel fejezni:

Az Audi is hasonló autókat gyárt és a Porsche is. Csak az Audi megszokottabb, több van belőle jóval. Itthon legalábbis.

2013. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan autót vegyél, ami NEKED tetszik! Sosem szabad azzal törődni, hogy húgyagyú frusztrált rozika mit fog szólni hozzá.
2013. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez igaz, de tetszik nagyon a Porsche viszont egyáltalán nem akarok feltűnősködni...
2013. máj. 25. 17:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Baratom, dizel Porsche-t venni eleg nagy gizdasag. Ha nincs penzed tankolni egy rendes v8-at, es dizel kell, akkor egyertelmuen Audi.
2013. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Mondjuk a Porsche márkához a dízel tényleg sutácska, ebben igaza van az előttem szólónak.


Ami a feltűnést illeti. Én 17 éve használok Porschékat és sosem érdekelt, hogy egyesek szemében ez feltűnő vagy sem. Sőt, néha még jó is kicsit polgárpukkasztónak lenni. :)

2013. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Naja. A Porsche az 6 hengeres boxer hatul, vagy v8 elol. A dizel csak bohockodas, nyilvan eladnak belole egy rakatot azoknak, akiknek csak a markanev szamit, es amugy nem is kulonosebben erdekli oket a vezetes meg a Porsche esszencia.


Mondom mindezt ugy, hogy nem szeretem egyaltalan, en olaszautos vagyok de elismerem a Porsche eredmenyeit es szerepet az autotortenelemben es a jelenben is.

2013. máj. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 JDMDrifter98 válasza:
Szerintem a Porsche Porsche Porsche mert 1. Nagyon szépe autó 2. Mivel ma ültem egy Panamera Turboban kb 5 6 Órája és még mindig bennem van az élmény az egyik barátom vette és azt gondolom hogy SOHA NE BÍZD A DÖNTÉST MÁSRA. TE DÖNTSD EL. És figyi szerintem így is úgy is hatalmas mázlista vagy hogy megveheted valamelyiket bár hatalmas Porschés vagyok szóval Panamera. És nem leszel feltűnő egyáltalán. HAJRÁ ÉS GRATULÁLOM BÁRMELYIK SZERZEMÉNYHEZ. És ha meglesz vigyél el egy körre :)
2013. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 JDMDrifter98 válasza:
Szerintem a Porsche Porsche Porsche mert 1. Nagyon szépe autó 2. Mivel ma ültem egy Panamera Turboban kb 5 6 Órája és még mindig bennem van az élmény az egyik barátom vette és azt gondolom hogy SOHA NE BÍZD A DÖNTÉST MÁSRA. TE DÖNTSD EL. És figyi szerintem így is úgy is hatalmas mázlista vagy hogy megveheted valamelyiket bár hatalmas Porschés vagyok szóval Panamera. És nem leszel feltűnő egyáltalán. HAJRÁ ÉS GRATULÁLOK BÁRMELYIK SZERZEMÉNYHEZ. És ha meglesz vigyél el egy körre :)
2013. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!