Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a motorról?

Figyelt kérdés
Kawasaki zzr 400 mit tudtok erről jó? Én úgy hallottam hogy sok vele az elektronikai gond. Mik a tapasztalatok?

2013. máj. 24. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Évjárat?


De ha jól tudom ezekből "öreg" az összes és ált. japán belpiacosak.


Pont e miatt nagyon jó tartósak és az elektronika is olyan szinten van benne, mint egy villanykörtében :) Ergo ha van is vele gond akkor azt kis túlzással 2 méter rézdróttal lehet javítani.


Nekem egy ZZR 250-esem van, stabil és nagyon megbízható. De mivel japán belpiacos az alkatrészek elég drágácskák hozzá és ált. rendelni kell még Pesten is. De szerencsére túl gyakran nem kell hozzányúlni. Nekem 2 éve van meg, kb. 3000 km-t tettem bele.

Most tavasszal cseréltem benne olajat + szűrőt, illeteve a jobb első teleszkóp szimmering gyöngyözik, azt kéne lassan cserélni.


Más hibája még nem volt, pedig '94-es, tehát nem mai darab. Egész téli állás után 1 perc után indult, azóta is pöccre még 5-6 fokban is.

2013. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!