Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A főnököm elutazott háromnegye...

A főnököm elutazott háromnegyed évre, Amerikába. Megkaptam a luxuautóját, de én szeretném visszakapni a rendes, megszokott autóm. Bent hülyének néznek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ti is nem normálisnak fogtok nézni, és nem, nem kamu kérdés. Szóval a főnököm kiutazott Amerikába, én pedig az asszisztense vagyok, ami nem keverendő össze a szolgával/csicskával. Megkaptam a Porsche Panamera típusú autóját, de egyszerűen szeretném visszakapni az A4-es Audimat. Egy hete nem alszok normálisan, mert attól félek, hogy lába kél, és szinte rossz ránézni a fogyasztásmérőre, az Audival ennyi benzinből 2 hétig elfurikázok, abból amit ez a dög 5 nap alatt megeszik, és eddig egyszer hajtottam meg, lámpától lámpáig. A családtagok nem értik hogy honnan van, mindenki azt mondja, hogy loptam, vagy valami piszkos ügybe keveredtem.. Persze, kiszállni jó belőle, meg hogy azért megnézik benne az embert, és az elegancia és kényelem is "isteni". De egyszerűen nem bírom megszokni. Fenntartani meg pláne nem tudnám, ha a cég nem fizetné az üzemanyagot és szervízt. Szerintetek mit csináljak? Már mondtam bent a cégnél, hogy szeretném visszakapni az eddigi autóm, de kiröhögnek, azt hiszik, hogy csak viccelek. Mondjuk én sem hiszem hogy normális vagyok..

2013. máj. 24. 21:59
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Ha a cég állja a költségeket akkor hajtsad.
2013. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
92%
Én meg megkaptam Miki Egér jelmezét. :)
2013. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
Ha ez ennyire probléma, add le a céges autót, és járj a sajátoddal!
2013. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
De az írásodból azt veszem ki, hogy a cég állja a kocsival kapcsolatos költségeket. Akkor meg mi a probléma? A csaldtagjaid meg idióták, ismernek tehát tudhatnk, nem loptál el egy autót...jesszus...
2013. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem illik hozzám.. Ha ellopják akkor meg ki kell fizetnem az autó értékének 30%-át, ami ezen környéken nem lehetetlen, sőt. Ja, rosszul írtam, július (nem június!) 1-ig nekem kell fenntartanom, mivel csak utána tudnak másik üzemanyagkártyát kiállítani. Hónapforduló előtt pedig két héttel kell szólni új kártya igényléséről, amibe pont nem fértem bele.. Névre és rendszámra szóló, szóval a sajátomat nem tudom használni.. Egyszerűen nem értem, ahogy megtudta édesanyám, hogy milyen értékű autót kaptam (azaz szerinte loptam), ment a riadólánc, és egész nap csörög a telefonom, olyan családtagok hívnak, akiket 15 éve nem láttam.. Volt saját autóm, egy Fiat Bravo, de azt ellopták 2 éve, és nem találták meg. Addig direkt nem is kértem, hogy adjon a cég járművet, mert ott volt az enyém.. Akkor mondta a főnököm, hogy eszembe ne jusson autót venni, ugyanis automatikusan kapok egy cégeset.
2013. máj. 24. 22:25
 6/50 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy rossznak fogsz tartani, de én ha már így esett, kihasználnám a helyzetet és csajoznék vele.

Másfelől meg, ugyan nem vagyok irigy fajta és nem szeretem, ha irigykednek rám, de egy ilyen autóból kiszállva látni a rosszindulatú, pletykás, irigységtől sárguló szomszédok arcát, az priceless.

Az idegeskedést megértem, de biztos benne van mindenféle biztonsági megoldás, ami csak elképzelhető. Ritka autó, nem nagyon lopkodják. Inkább azért aggódnék, hogy nehogy meghúzzák, megkarcolják.

2013. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
ha nem kamu a kérdés, küld róla egy képet!
2013. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
*küldj
2013. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Azt is fogom csinálni!:) Bár még kell egy kis idő, mert nemrég szakítottam a "barátnőmmel". Igazából egy büdös r*banc volt, aki csak a pénzre ment, mert ez az állás nem fizet azért rosszul.:) Én hülye meg azthittem, hogy őszinte érzelmek.. De az a baj hogy egy ilyen autóval, először úgyis csak a fenti típusú csajokat tudom megfogni.. Amelyikben egy kis érzelem és nem egy k*rva, az egy ilyenre nem fog rögtön mellémugrani. A karcolásoktól, parkolásoktól én is félek, de a szervízt szerencsére már nem nekem kell fizetnem. Csak az üzemanyaggal leszek bajban, hogy hogyan fogok tankolni addig.. Mert mint fentebb írtam ennek az autónak az 5 napi (pont egy hete van nálam) fogyasztásából az Audival rosszabb esetben is másfél hétig közlekedek.
2013. máj. 24. 23:39
 10/50 anonim ***** válasza:

Általában a kisebb értékü autókat lopják el, pl Suzuki, Vw, opel

Persze ez nem zárja ki, hogy biztonságban van az autó


Én kihasználnám ezt az idöt, amúgy mennyit fogyaszt a kis panamera? :)

2013. máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!