Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új kresz szerint ugyebár...

Az új kresz szerint ugyebár nem kerülhetem ki, előzhetem meg a gyerekszállító buszt. Akkor mi van, ha megáll az út szélén és várakozik? És nem két percet .

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Van ilyen szabály? Nem is tudtam. Kerüld ki nem fog érte senki szólni. Amúgy honnan tudod hogy gyerekszállító azonkívül hogy a hátsó ablakban integet az összes? :)
2013. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kötelező narancsárga-fekete nagy nagy matrica
2013. máj. 25. 17:57
 3/13 A kérdező kommentje:
2013. máj. 25. 17:58
 4/13 anonim ***** válasza:
A várakozás alatt kikerülheted. Az idő alatt nem, amíg a gyerekek fel- és leszállnak (használja a vészvillogót). Ha köcsög és úgyhagyja percekig, miközben szemmel láthatóan nem szál fel és le senki (vagy csak szimplán feledékeny) odamész bekopogsz hogy legyen kedves és kapcsolja már ki.
2013. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:) köszi
2013. máj. 25. 18:02
 6/13 anonim ***** válasza:

Ahogy a 4. írja: vészvillogóval jeleznie kell a fel és leszállást.


Mellesleg szerintem egy baromság az egész, inkább a kölyköknek kellene bele verni a fejébe, hogy takarásból (A busz elől) nem szabad az útra kiugrani!


No és már a sokadik jelentése az elakadás jelzőnek, immár állami támogatással!

:(

2013. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az ötlet nem rossz, más, fejlettebb országokban is alkalmazzák. Pl az USA-ban sem haladhatsz el mellette. (Filmeből is ismert kihajló stop tábla a buszon pl)


A gond azzal van, hogy "mindenhova sietünk és nem tudjuk megvárni." Illetve azzal, hogy ahogy már írtam, esetleg úgy felejti a sofőr, de én ilyent még nem tapasztaltam.

2013. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Napkiraly ***** válasza:
0%
kit érdekel? ezentúl még kövérebb gázzal kerülöm
2013. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves Napkirály csak gratulálni tudok a hozzáállásodhoz. Azt majd ha egy figyelmetlen kisgyerek felkenődik a szélvédődre utána egy darabig nem kell kerülgetned semmit. Az ilyen hozzáállású parasztok miatt történik a sok elkerülhető baleset. A gyalogos is hibázhat azzal a különbséggel,hogy őt nem védi karosszéria.
2013. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Szerintem az ötlet nem rossz, más, fejlettebb országokban is alkalmazzák. Pl az USA-ban sem haladhatsz el mellette."


Nem minden automatikusan jó dolog ami amarókából jön!


Mi még így is túléltük:

http://www.youtube.com/watch?v=ZCc0236bZlk

2013. máj. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!