Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Kr51/1 Szeretnék venni...

Simson Kr51/1 Szeretnék venni hozzá 70ccm. Es henger szettet és sport karbit nem tudom hogy mit kellene még cserélni erősített főtengely vagy mit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A 70-es hengerhez tervezett rezót,dugóbal csak mínőségit,mert pik pak kirágja :)

A főtengelynél a sportfőtengely annyit tesz hogy ki van könnyítve,és erősebb a hajtókara-a kikönnyítés sokat számít,így alsó fordulatszámon is nagyon jól tud húzni a gép.70ccm-hez nem feltétlen szükséges lecserélned a karbit nagyobbra,inkább célszerűbb a fúvókákat kicserélned benne,vagy cserélheted a karbi valami japán karbira.

Ha akarod hogy gyorsabb vagy erősebb legyen akkor szórakozhatsz az áttételezésekkel a fogaskerekeknél,esetleg nagyobb kereket is tehetsz bele.

Amit még szoktak csinálni:

hengerbe +2felömlő dugót kimarják és beépítenek egy visszacsapó szelepet ezekkel plusz lóerőt nyernek.

Ami még sokat számíthat mikor kihuzatod az elektronikus gyújtás,ez azért jó mert jobban kitud pörögni,a kalapács annyira nem jó ha pörgeted.

A kuplungot nem tudom hogy simónál kiszokták könnyíteni de küldök egy kettő cikket a nagytesó cikkeiről,mert végül is ugyan az a 2 ütem csak picit nagyobban.

Számít az is hogy milyen gumik vannak rajta,hogy mennyi súly van a motron.

Amit nem ajánlok:sportlégszűrő és utánygártott izolator gyertyák,2t ásványi olaj

Itt egykettő cikk:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem és hol találok sport főtengelyt a Schwalbehoz?És normális karbit?
2013. máj. 26. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Simson.hu esetleg a facebookon van simson csoportok,karbit tedd fel kérdésbe hogy kinek mi vált be a főtengely viszont az jó kérdés.

Ha egyezik a az s70-ssel akkor itt van is egy:

[link]

De ha van egy jó esztergás ismerősöd,meg aki ért is hozzá akkor a saját főtengelyt át lehet alakítani,mármint lehet bele erősebb hajtókart tenni,és lehet bele kikönnyítéseket tenni ,csak nem mindegy hogy hová és mekkorát,na meg helyette valamit bele kell tenni.

[link]

[link] itt a legoccsóbb

2013. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
néztem egy karbit 21mm es torok átmérővel simsonhoz való azt hogyan tudom rátenni? van hozzá átalakító? vagy simán csak rá kel tenni? bocsánat a hülye kérdések miatt! :D
2013. máj. 26. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!