Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes-Benz E 270-es járgány...

Mercedes-Benz E 270-es járgányról lenne szó vélemények stb?

Figyelt kérdés
Na szóval szeretnénk venni egy Mercedes-t E 270-est érdekelne ,hogy mit kell tudni ról vélemények.Egy 210.000-kmben lévőt szemeltem ki ismerem a tulajt kombi tipusu auto nagyon jó állapotbal 2000-es évjárat 2.7-es motor 170ló bőrulés és mindent de mindet tud eszem megáll hogy milyen luxus autó, beleszerettem.És ebben kéne segitsetek hogy pár dolgok elmondanátok róla pár információt.Köszönöm

2013. máj. 26. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha rendesen volt szervizelve akkor sok gond nem lehet vele.

Itt olvasgass: [link]

2013. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kár, hogy kombi. Olyan, mint egy halottaskocsi. Inkább sedan-t néznék a helyedben. Amúgy jó autók nagyon, nekem a coupe tesója van, egy CLK. Imádom, soha sincs baja, mint egy svájci óra, annyira megbízható.
2013. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen kicsit olyan a formája ahogy mondod de én azt szerettem meg benne és én párszor nagy csomagoakt kéne vigyek a Sedánba nem fér bele.
2013. máj. 26. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
A kilometert szorozd meg kettovel,az enyem 93as most van benne 130ezer merfold,leinformaltam,aki mercit vesz megy vele,gyanus a keves km,de nem az szamit elmennek egy milliot is,itt a legtobb kombi 7szemelyes,jo nagy csomagteruk van,rosszul nem jarsz vele az biztos
2013. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rosszul nem az fix de ebben tényleg 210.000-van mert ismrem a gazdáját barátom és én tudom menyit járt vele mert fiatalon vásárolta az autót és nem járt sokat vele.
2013. máj. 27. 16:27
 6/6 4165 ***** válasza:
Ha a km oké, akkor nincs baj. A rozsda tuti, de az orvosolható. A váltó legyen rendben. Vizes generátor van rajta? Az annyira nem jó, de nem veszélyes.
2013. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!