Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudom, mi baja lehet a...

Nem tudom, mi baja lehet a Simsonnak (? )

Figyelt kérdés

Sógorom elmondása szerint jól indul, megy, a 2-3at is viszi, és függetlenül attól, hányasban van, mennyivel megy, milyen teherrel, stb, egyszer csak megáll.

Még nem tudtam beszélni vele pontosabb infóért (fulladozva, szép lassan, vagy hogy áll le)

Segítenétek?

Én a karburátorra, vagy a légszűrőre, esetleg a kipufogóra tippeltem, de azt mondta, ezeket már megnézte...



2013. máj. 26. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kifogyott a benzin.
2013. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, erre nem gondoltunk!

Esetleg valaki valami érdemleges választ..? :)

2013. máj. 26. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Mos mégis milyen érdemleges választ vársz? Vagy gyújtás, vagy benzin hiánya okozza a leállást. Több mint valószínű hogy benzint nem kap, de mi ezt innen hogyan tudhatnánk ha még te magad is csak hallomásból ismered a problémát? Mikor megáll a motor ki kell venni a gyertyát, és megnézni. Ez a kiindulási alap. Ebből már kiderülhet hogy kap-e benzint. Mert ha kap akkor a gyújtás a ludas. Ha meg nem kap benzint akkor le kell húzni a benzincsövet a benzincsapról, és megnézni hogy a benzincsap engedi-e a benzint. Ha engedi akkor azt jelenti hogy a karbin nem tud túljutni a nafta, és hiába nézte át a sógorod, újra szét kell kapni a karbit és kipucolni.
2013. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tudom én, hogy látatlanban nehéz, és köszönöm is, hogy próbálkoztál, de az a baj, hogy sógorom nagyapja (aki jobban ért hozzá, mint mi), ezeket mind megcsinálta már..

De szerintem a biztonság kedvéért (és mert jobbat nem tudunk) megismételjük ezeket.. :)

2013. máj. 26. 21:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Kondenzátor is túlmelegedhet.
2013. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A karburátor biztos nem lehet a probléma (most jött az infó), a leállás olyan, mintha elfogyott volna a benzin, a fordulatszám esett, de tele volt a tank..

Úgyhogy lehet abban valami, amit mondtál :)

2013. máj. 26. 21:18
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet, hogy a kondenzátor a baj. Abból az utángyártott is jó?
2013. máj. 26. 21:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, azok még használhatóak.
2013. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Kipróbáljuk, remélem, jó lesz..

2013. máj. 26. 22:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Van benne ilyen cucc?

[link]


Bár nemírtad, hogy leállás után hidegen megint beindul-e.


Simson klubnál van egy-két hozzáértő.

2013. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!