Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AM kategóriára hány éves...

AM kategóriára hány éves kortól lehet jogist tenni?

Figyelt kérdés

Mindig ezek a kérdések, mivel ismerősöm jogász ezért tudom.

2013.január.19-e előtt 3 nappal nem egyeztek bele...

Ezért AM-re (50cm3) segédmotorra, 14 éves kortól lehet jogosítványt szerezni!!!

Aki hiszi az hiszi, aki nem-nem!


2013. máj. 27. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Pénteken indulok B kategóriás tanfolyamon, de rákérdeztem, mert a sok féle vélemény miatt nem tudtam eldönteni én sem és 14 éves kortól lehet megszerezni továbbra is.
2013. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Mindig ezek a kérdések, mivel ismerősöm jogász ezért tudom.

2013.január.19-e előtt 3 nappal nem egyeztek bele...


Vagy hazudsz, vagy a "jogász" haverod hazudik!


A jogszabály neve 326/2011, 2011 novemberében fogadták el, de 2013 január 19.-én lépett hatályba. 3013 januárjában semmi sem történ vele. Sose emelték fel a segédmotoros jogsi korhatárát, csak néhány motoros iskola - összefogva a bulvársajtóval - keltette tavaly a feszültséget!

2013. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen az nagyon valószínű, amikor ő hozzá menek jogszabályt megtekinteni s fő ügyészsági fő ügyész, ez igen valószínű, hogy nem vette volna elő 2013 pontos jogszabályt, amit te itt letöltögetsz meg minden ilyen fos oldalon irva vanna zagyvaságok, ennek ellentétjében az igazság ott lapul...

Amelett, hogy én is felkerestem autósiskolát s nem tudták pontosan megmondani...

szval 14 AM-re, ott olvashatod hogy M-re 14 és AM-re 16 amikor már nincs is M mert meg szűnt...

ugyhogy menj s aludj! ;)

2013. máj. 27. 19:34
 4/9 petizacc ***** válasza:

Őjajj vigyázzunk, most valakit nagyon beoltottak!


Kedves kérdező! Ha már itt tartunk, akkor te meg tanulj meg írni!

2013. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jogos, de attól még mindig jobban tudom, hogy hány éves kortól lehet. De ezt nem azért írtam ki, hogy veszekedés legyen, csak azért ha valaki megkérdezi ne tegye, hogy tudja hogy mi az igazság! :)
2013. máj. 27. 20:30
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Szerinted a Magyar Közlöny az szir-szar oldal?

Hát te nagyon sötét vagy az tuti. De a jogász ismerősöd is ha ilyet mond biztosra.

2013. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jólvan, nem baj kicsi vagy még nem érted...

Most a szakközép iskoláddal fogsz hősködni vagy 8 általánossal. na mind1 nem is veszekszek idiótákkal

2013. máj. 27. 21:08
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
No és a szövegértéseddel is gondok vannak!
2013. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Végül is megértem jogász ismerősödet. Ha lenne egy ennyire retardált ismerősöm aki még gondolom a 16-ot se töltötte be akkor engem sem igazán érdekelne hogy utánanézzek a pontos jogszabályoknak. Rámondanék valamit amit a hülye gyerek úgyis elhisz aztán békén hagy a hülyeségeivel.

Bár manapság már az a menő ha valaki retardált, tehát gondolom később se lesz sokkal normálisabb a kérdező. De azért hátha.


Egyébként meg, kedves kérdező. Jóval idősebb és tapasztaltabb vagyok mint te. Szóval ne pattogj.

(vagy igazából nem érdekel hogy mit csinálsz, többet úgyse írok ide)

2013. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!