Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell berúgni a motort,...

Skynet2042 kérdése:

Hogyan kell berúgni a motort, hogy ne rúgjon vissza?

Figyelt kérdés
140 cc de 14 éves vagyok és egyszer picit visszarúgott. azóta nem nagyon merem. hogyan kellene vagy gyúrjak lábra?

2013. máj. 27. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Izomból ahogy bírod nyomod le a berúgókart, de mielőtt még lenyomnád teljesen, előtte egy picivel nagyon gyorsan leveszed róla a lábadat.
2013. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lányok ne motorozzanak de te vagy skynet és mégsem értesz szót egy géppel
2013. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt érezni kell, tényleg nem könnyű feladat berúgni egy motort, például egy 250-es crossmotor képes egy felnőtt ember bokáját is eltörni. Ahogy lenyomtad, rögtön húzd fel a lábad, igy nem fog visszarúgni.
2013. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az a baj hogy az előttem lévők hülyeséget írnak. (gyorsan húzd vissza a lábad) erre superman nem lenne képes xD.

Ha a dugattyú épp a gyújtás előtt áll a hengerben (pl.1 cm-re) akkor vissza fog rúgni mert nem tudsz akkora lendületet átadni,hogy beinduljon ezért úgymond visszafele sül el,és a terjeszkedés ütem a te lábadra fog hatni. De ha épp a sűrítés ütem után van a dugó pl terjeszkedésben,akkor a legvalószínűbb hogy nem rúg vissza.Ezt kikell tapasztalnod más egy 2t vagy 4t motornál

2013. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lassan forgasd a dugattyut mig át megy a holt ponton és akkor külgy rá egy akkorát amekkorát csak tudsz, nem kell vissza huzni a lábad ez baromsâg
2019. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!