Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000 elején születtem. Jogosít...

Dr.geryke kérdése:

2000 elején születtem. Jogosítványt szeretnék segédmotorra. Hol, hogy, mikor, mennyiért?

Figyelt kérdés
Utánnaolvastam a neten és láttam hogy AM jogsi kell. Na Békéscsabán keresnék olyan képzést ahol még ebben az évben lehetőleg tudjak jogsit szerezni. PLS válaszba írjatok árakat, helyeket, és ötelteket ebben kérnék segítséget.

2013. máj. 27. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Az AM korhatára 14 év. Tehát 13 évesen nem lesz jogsid akárhogy matekozol is.

És hogy hol? Gúgli a barátod. Szépen bepötyögöd hogy autós suli békéscsaba aztán ahol van motoros oktatás azt felhívod vagy személyesen bemész és érdeklődsz.

2013. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várj egy évet, jövőre térj vissza a témára. Idén semmiképp nem lesz jogosítványod segédmotoros kerékpárra, mert ahhoz be kell töltened a 14 évet.
2013. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
2000 ben is születtek emberek?:D milyen fura XD
2013. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ehhez hogy jön a heroin, mint kulcsszó? :DD
2013. júl. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!