Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tanácsok motorozással kapcsola...

Tanácsok motorozással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy 125ccm-es gyorsasági motorról lenne szó.

Nem igazán volt eddig kapcsolatom motorral, csak egy babettával ezer éve, egyáltalán nincs tapasztalatom.

Nehezen fog menni először? Mármint itthon szeretnék majd vele gyakorolgatni. Aztán komolyabban. A váltásra rálehet érezni, vagy először kapkodás lesz a vége? Lehet eleve nagyobb motorral gyakorolgatni?



2013. máj. 27. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A 125-ös nem nagy hozzá, viszont az, hogy gyorsasági...inkább túrával szokás gyakorolni, mert az nem követeli a sebességet.
2013. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A környéken nincs olyan, aki esetleg oda adná gyakorlás fejében a motorját, ezért majd a sajátommal kezdek neki elvileg. Gondolom más is volt már így, majd meglátom hogy alakul. :)
2013. máj. 27. 23:29
 3/6 Pálpusztai Dezső ***** válasza:
Szerintem először el kéne menni egy motoros iskolába lerakni a jogsit.Jobb lenne,ha ott kezdenél el gyakorolni,az ő bukócsöves motorjukon.Egyébként meg a váltással lesz a legkevesebb gondod.Én még Babettán sem ültem soha,most meg egy hétszázassal nyomom.Tehát lehet eleve nagyobb motorral is kezdeni,én mindegy miért,de kénytelen voltam,de szerintem a fokozatosság előnyösebb.A lényeg az,hogy ha kicsi,ha nagy,fejben kell ott lenni,és csak semmi kockázat...Csak amiben biztos vagy.
2013. máj. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj el jogsira!

Nem kerül kevesebbe ha a saját motorodat használod,mellékesen ha buksz akkor az oktató motort teszed tönkre.Mellesleg tanítás nélkülmeg fogsz halni!Lehet óvatoskodni,de meg fogsz halni!

Menj el nyugodtan iskolába,vagy ha nem akkor vannak zártpályás tanfolyamoka ahova mehetszt saját motorral(rendőrők csinálják)

[link]

Ha mást nem akkor legalább ilyen oktatásra menj el!De ha érdekel sok iskolánál van részletfizet6ési lehetőség ha a pénzel van csak gond.

2013. máj. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen elfogok menni tanfolyamra, a józan eszem azért megvan. Csak a motort hamarabb megakarom venni, mert nem biztos, hogy később találok ilyen jó vételt.
2013. máj. 28. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Az az igazság hogy így motorozás elött el lehet kapkodni a dolgokat ha csak a külsőre mész.Lehet hogy megveszed,és már nem az lesz ami kéne,nem olyan kényelmes nem olyan szépen motorozható.Bár mondjuk ha nem tetszik akkor eladhatod!

Ha van B jogsid akkor olcsóbban letudod tenni kiegészítővel,de úgy is plusz órákat fognak veled vetetni,mert ezeket csak azoknak találták ki az alapórákat akik már éves,többéves gyakorlattal mennek oda(50ccm).

2013. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!